Michał Wiśniewski ma już wybrane imię dla córki. Jego tatuaż i hasztag z Instagrama to mocne tropy. Będzie oryginalnie

Michał Wiśniewski zdradził, że ma już przygotowane imię dla mającego urodzić się niebawem szóstego dziecka. Jeśli wybrał to, które oznaczył na Instagramie, po raz kolejny popisał się kreatywnością.

Michał Wiśniewski i jego aktualna, piąta już żona, Pola, spodziewają się kolejnego potomka. Doprecyzujmy, że będzie to ich drugie wspólne dziecko, a w sumie już dziesiąte, ponieważ zarówno wokalista jak i jego wybranka mieli już po czwórce dzieci, gdy się pobierali. Michał doczekał się syna Xaviera i córki Fabienne, dziś już pełnoletnich, z małżeństwa z Martą "Mandaryną" Wiśniewską. Z kolei nastoletnie Etiennette i Vivienne Vienna są córkami jego i Anny Świątczak. 36-letnia Pola ma dwie córki: Julię i swą imienniczkę, Polę oraz dwóch synów: Adama i Piotra. Najstarsze z dzieci urodziła jako 18-latka, więc, jak łatwo obliczyć, dziewczyna jest już pełnoletnia. 

Meghan Markle, Julia Rosnowska, Anna LewandowskaGwiazdy wspominają poród. Co łączy Markle z Julią Rosnowską?

Zobacz wideo Michał Wiśniewski z żoną bawili się na swoim weselu

Michał Wiśniewski spiera się z żoną o imię szóstego dziecka

Choć dopiero w zeszłym roku urodził się Falco Amadeus, pierwsze dziecko Michała ze związku z Polą, już gruchnęła wieść o kolejnej ciąży ukochanej czerwonowłosego wokalisty.

Zdjęcia Michała i Poli Wiśniewskich znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Lider Ich Troje przyznał w rozmowie z Plejadą, że marzy o córce. Podobno ma już wybrane imię, oczywiście odpowiednio oryginalne, ale tu właśnie podobno pojawił się zgrzyt i zanosi się na wewnątrzmałżeńską batalię:

Tu myślę, że czeka nas batalia. To ja tak napisałem, bo ja to imię wybrałem, ale my nawet nie wiemy, czy to będzie dziewczynka. Na pewno to będzie imię na "c", bo mam już taki tatuaż - wyznał Plejadzie.
 

Rzeczywiście, coś może być na rzeczy, ponieważ jak zauważył portal, jeden z postów Wiśniewski uzupełnił hasztagiem "Cloe". Czyżby zanosiło się na batalię, bo Poli ten pomysł niezbyt się spodobał?

Byłe związki gwiazdZapomniane związki show-biznesu. Niektóre gwiazdy wolałyby o nich zapomnieć

Jak sądzicie, czy wokalista postawi na swoim? I jak wam się podoba "Cloe"?

Zdjęcia Michała i Poli Wiśniewskich znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: