23-letnia tiktokerka jest krytykowana za proporcje sylwetki. "Dżdżownica!"

23-letnia Emma jest tiktokerką i filmiki, które publikuje, zebrały już ponad sześć milionów polubień. Uwagę użytkowników platformy zwróciły jej proporcje ciała. Obserwatorzy wytknęli jej długi tułów. Emma z tego powodu każdego dnia dostaje masę niemiłych wiadomości i obelg.

Emma znana na TikToku jako @emmielovescows na filmikach chwali się wysportowaną sylwetką.  Dziewczyna jest szczupła i widać, że bardzo dba o swoje ciało, które wymodelowała na siłowni. Na nagraniach promuje aktywność fizyczną i zachęca obserwatorów do dbania o formę. W komentarzach pod jej filmikami ludzie porównują ją do "dżdżownicy" i krytykują to, jak zbudowane jest jej ciało.

Zobacz wideo Wybrałyśmy się do jednego z warszawskich lumpeksów. Oto, co znalazłyśmy w dniu dostawy!

23-letnia TikTokerka jest obrażana za proporcje sylwetki. Każdego dnia walczy z hejtem

Emma, która na TikToku działa jako @emmielovescows, zwróciła uwagę użytkowników swoimi proporcjami sylwetki. Emma ma bardzo szczupłą talię i szerokie biodra i na nagraniach wygląda na bardzo wysoką osobę. Jak się okazuje, w rzeczywistości ma tylko 160 cm wzrostu. W komentarzach pod jej filmami często przewija się opinia, że dziewczyna ma "niewiarygodnie długi tułów" w proporcji do całego ciała. Emma jest przez to ciągle krytykowana, ale zdaje się nie przejmować hejtem i z dumą eksponuje ciało.

Nigdy nie widziałam osoby z tak długim tułowiem.
Ona wygląda jak dżdżownica - te przykre słowa przewijają się w komentarzach na koncie tiktokerki.

Pod nagraniami Emmy nie brakuje też słów wsparcia. Obserwatorzy zwracają uwagę na to, że wszyscy jesteśmy różni i ludzie nie powinni w ten sposób komentować ciał młodych kobiet, bo przez to wpędzają je w kompleksy.

Nie słuchaj tego i ignoruj hejterów. Twoje proporcje są doskonałe. Ludzie ci po prostu zazdroszczą - napisał jeden z obserwatorów.

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

 

Zobacz też: "Królowe życia". Monika na starym zdjęciu przed korektą nosa. "Ciemne włosy, bez sztucznych rzęs"

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.