"Królowe życia". Monika na starym zdjęciu przed korektą nosa. "Ciemne włosy, bez sztucznych rzęs"

Monika Chwajoł z "Królowych życia" pokazała fanom prawdziwą perełkę z archiwum starego telefonu. Na zdjęciu sprzed ośmiu lat wyglądała zupełnie inaczej. Zobaczcie, jak uczestniczka show TTV zmieniła się dzięki zabiegom medycyny estetycznej.

Bohaterki programu "Królowe życia" słyną z zamiłowania do poprawiania urody w gabinecie chirurga, ale nie wszystkie z nich otwarcie o tym mówią. Dagmara Kaźmierska przymierza się do pójścia pod nóż, bo, jak sama wyznała, "interes obwisł" i nadszedł czas, aby się tym zająć. Bohaterka serii TTV wyznała, że najchętniej oddałaby się w ręce własnego syna, który aktualnie studiuje medycynę. Absolutną rekordzistką w kwestii zabiegów jest Laluna, która regularnie organizuje wycieczki do Turcji, aby poprawić sobie to i owo. Ostatnio bohaterka "Królowych życia" zafundowała sobie śnieżnobiałe licówki, a teraz dochodzi do siebie po liftingu powiek. Monika Chwajoł także korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Kobieta przyznała, że poprawiła sobie nos. Jak wyglądała przed zabiegami? Właśnie opublikowała stare zdjęcie i fani od razu przyznali, że w danej wersji jest nie do poznania.

Zobacz wideo Doda podaje swoją listę prezentów na urodziny

Blanka Lipińska, Michele MorroneMichele Morrone pokazał Blankę Lipińską bez filtrów. "Mam blizny po pryszczach"

"Królowe życia". Monika Chwajoł znalazła na telefonie stare zdjęcia. "Stary nosek"

Monika Chwajoł z "Królowych życia" przejrzała stare zdjęcia na telefonie i jednym z nich podzieliła się z fanami. Fotografia została zrobiona osiem lat temu, kiedy Monika była jeszcze przed zabiegiem korekty nosa. Na fotografii widzimy ją w ciemnych włosach rozjaśnionych blond pasemkami. Jak sama przyznała, przez lata przybyło jej też kilka zmarszczek.

Zdjęcia znalazłam w starym telefonie. Ja ciemne włosy, bez sztucznych rzęs, stary nosek i mniej zmarszczek, bo zdjęcie sprzed ośmiu lat. Dziewczynki Nicole i Michelle takie malutkie. Ależ ten czas leci - napisała na Instagramie.
 

Więcej zdjęć Moniki Chwajoł z programu "Królowe życia" znajdziesz w galerii na górze strony.

Co o dawnej wersji Moniki Chwajoł sądzą widzowie "Królowych życia"? Kwestia upiększania się za pomocą zabiegów medycyny estetycznej od zawsze budzi kontrowersje i nie inaczej było tym razem. Zdania są mocno podzielone. Część widzów uważa, że Monika lepiej wyglądała w wersji przed zabiegami i teraz zmieniła się nie do poznania. Pozostali uznali, że obie wersje kobiety są równie piękne i najważniejsze jest dobre samopoczucie samej Moniki. 

Wow! Zupełnie inna buzia, ale oczy cały czas te same. Jednak nos zmienia całą proporcję twarzy. Piękna i kiedyś i dziś.
Zupełnie inaczej po prostu. Szok! Nie poznałabym cię na tym zdjęciu.
Bardzo ładna buzia już wtedy, a teraz jak oszlifowany diament
Wydaje mi się, że lepiej taka naturalna - czytamy w komentarzach.
 

Pamela Anderson; Sylvester StallonePamela Anderson opowiedziała o "niemoralnej propozycji" od Sylvestra Stallone

 

Zobacz też: "Królowe życia". Laluna zaprezentowała twarz tydzień po operacji naciągania powiek. Porównano ją do "kobiety kot"

 
Więcej o: