Paulina Smaszcz relaksuje się w basenie. Odsłoniła brzuch. "To jest dopiero petarda". Fani zwrócili uwagę na tatuaż

Paulina Smaszcz wybrała się na wakacje. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z wypadu. Pozuje na nim w bikini i prezentuje świetną figurę. W komentarzach posypały się komplementy.

Paulina Smaszcz była żoną Macieja Kurzajewskiego. Przez ponad 20 lat stanowili udane małżeństwo, jednak trzy lata temu media obiegła informacja o ich rozwodzie. Wszystko przebiegło gładko, a oni rozstali się w zgodzie. Po rozstaniu próbują na nowo układać życia prywatne. Plotkuje się, że prezenter związał się z Katarzyną Cichopek, czego na razie żadne z nich nie potwierdziło. Paulina Smaszcz za to realizuje się jako bizneswoman i wspiera inne kobiety.

Zobacz wideo W 2019 roku ogłosili rozstanie

Paulina Smaszcz w bikini

Byli małżonkowie podjęli decyzję o rozstaniu wspólnie, w związku z czym uniknęli żalu i zamartwiania się po rozpadzie związku. Paulina Smaszcz do tej pory tryska energią i nie ukrywa, że bardzo dba o siebie. Kilka dni temu wybrała się na odpoczynek, a na Instagramie pochwaliła się kadrami w bikini. Zapozowała w basenie w bikini:

Każdy dzień rzeźbię samoświadomie i według własnych zasad. Na nic nie czekam, bo zbieram to co dobre, szczęśliwe, dające radość, każdego dnia. Pytasz mnie co z problemami i kłopotami? Oczywiście, że są i zawsze będą! Zależy tylko, czy za każdym razem one pokonają nas, czy my pokonamy je #kobietapetardawyruszanawakacje - napisała pod jednym z postów.
 

Pod każdym z ujęć pojawiło się wiele miłych słów pod adresem Pauliny Smaszcz. Internauci komplementują to, jak prezentuje się w wieku 49 lat. Niektórzy zwrócili uwagę także na tatuaż, który znalazł się na jej brzuchu. Rysunek jest sporych rozmiarów i przedstawia pióro. 

Dobra forma.
To jest dopiero petarda.
Ideał kobiecości i piękna - zachwycają się.
 

Paulina Smaszcz to kolejna dojrzała znana kobieta, która z dumą prezentuje ciało w stroju kąpielowym. W tej grupie znalazła się m.in. Iza Małysz, która wraz z Adamem Małyszem przebywa w Turcji, a także Katarzyna Żak, która dodała zdjęcie zrobione przez męża Cezarego Żaka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.