Znane są szczegóły pogrzebu Andrzeja Nowaka. Informacje podała żona gitarzysty zespołu TSA

Zmarł gitarzysta zespołu TSA. Żona artysty podała szczegóły dotyczące ostatniego pożegnania. Transmisja z pogrzebu będzie dostępna online.

Więcej podobnych treści znajdziesz na Gazeta.pl

4 stycznia media obiegła szokująca informacja. O śmierci Andrzeja Nowaka dowiedzieliśmy się z wpisu na jego facebookowym profilu. Gitarzysta TSA odszedł niespodziewanie, w wyniku przewlekłej choroby.

Zobacz wideo Cleo ryzykowała zdrowiem, nagrywając klip do "Łowcy gwiazd"

Marcelina Zawadzka sama remontowała mieszkanie. Jest przytulnie i bardzo kobiecoMarcelina Zawadzka sama remontowała mieszkanie. Jest przytulnie i bardzo kobieco

Znane są szczegóły dotyczące pogrzebu Andrzeja Nowaka

Justyna Nowak, żona muzyka, poinformowała o szczegółach pogrzebu. Ostatnie pożegnanie odbędzie się w piątek 28 stycznia 2022 roku o godzinie 11 na Cmentarzu Wojskowym w Warszawie. Uroczystość ma mieć charakter państwowy, a za kilka dni zostanie udostępniony link do transmisji na żywo.

Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w piątek, 28 stycznia 2022 r. od godz. 11. Cmentarz Wojskowy ul. Powązkowska 45, Warszawa. Trwają również przygotowania do transmisji pogrzebu online. Link zostanie udostępniony za kilka dni. Pogrzeb będzie miał charakter państwowy - napisała żona Andrzeja Nowaka na Facebooku.

Andrzej Nowak urodził się 9 kwietnia 1959 roku w Opolu. Od 1979 roku był współzałożycielem TSA. Jednymi z najbardziej znanych utworów zespołu są "Trzy Zapałki" czy "Heavy Metal Świat". W 1999 roku rozpoczął działalność w nowej grupie Złe Psy, a także brał udział w przedsięwzięciach innych artystów. 

Marek Piekarczyk"The Voice of Poland". Widzowie oburzeni decyzją Piekarczyka. "Nieuczciwy"

TSA zagrali koncert 40 lat po swoim debiucie

W 2021 roku TSA mieli okazję zagrać koncert w Jarocinie. To właśnie na tej scenie miał miejsce ich debiut, który odbył się 40 lat temu. Grupa pojawiła się w składzie wokalisty Marka Piekarczyka, gitarzystów Andrzeja Nowaka i Stefana Machela, basisty Pawła Mąciwody i perkusisty Zbigniewa Kraszewskiego.

Więcej o: