Justyna Steczkowska na Galę Mistrzów Sportu przyszła z synem i jego dziewczyną. Artystka w posągowej sukni

Justyna Steczkowska na imprezie "Przeglądu Sportowego" była z synem oraz jego dziewczyną. Piosenkarka pojawiła się w sukni projektu Eweliny Dec.

Więcej na temat Gali Mistrzów Sportu przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Justyna Steczkowska płacze w "The Voice of Poland"

Na tegorocznej Gali Mistrzów Sportu nie zabrakło gwiazd z show-biznesu. Wśród docenianych sportowców takich jak Maja Włoszczowska,  Anita Włodarczyk, Robert Korzeniowski czy Robert Lewandowski pojawiła się Karolina Szostak, Tomasz Lis z córką Polą. Dużą uwagę swoją obecnością przykuła Justyna Steczkowska. Na imprezę sportową piosenkarka przyszła z synem i jego dziewczyną. 

Justyna Steczkowska w złotej sukni na Gali Mistrzów Sportu z synem i jego partnerką

Justyna Steczkowska na galę wybrała posągową suknię projektu Eweliny Dec. Złoto-brązowa kreacja wyłożona została cekinami, układającymi w taki sposób, by podkreślić kształty artystki. Dopasowany fason i rozkloszowany dół nadaje charakteru. Suknia ma też rozcięcie w centralnej, dolnej części. Pas umieszczony na talii piosenkarki zaznacza jej niesamowitą formę. 

387. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2021 steczkowska387. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2021 steczkowska KAPiF.pl / KAPiF.pl

Uwagę fotoreporterów zwrócili również towarzysze Justyny Steczkowskiej.  Artystka przyszła z dorosłym synem. Leon Myszkowski zaprezentował się w klasycznym czarnym garniturze z białą koszulą. Włosy zaczesane do tyłu oraz lekki zarost nadały mu powagi. U jego boku oprócz mamy nie zabrakło ukochanej. Dziewczyna Leona, Kseniya,wybrała cekinową sukienkę z pierzastym wykończeniem.  

387. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2021 leon z dziewczyną387. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2021 leon z dziewczyną KAPiF.pl / KAPiF.pl

Leon w tym roku skończy już 22 lata. Nawet nie zauważyliśmy, jak z małego dziecka Justyny Steczkowskiej wyrósł na dorosłego mężczyznę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.