Gala Mistrzów Sportu. Tomasz Lis na ściance ze starszą córką. Pola to prawdziwa dama

Tomasz Lis zaskoczył obecnością, pozując na ściance podczas wielkiej Gali Mistrzów Sportu. U jego boku pozowała Pola Lis, jego córka, pracująca w "Przeglądzie Sportowym".

Więcej na temat Gali Mistrzów Sportu przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl

Pisaliśmy już, że w tym roku na Gali Mistrzów Sportu zabraknie Anny Lewandowskiej, która zdecydowała się na wyjazd z córkami na Malediwy. Imprezy, mimo wcześniejszych niepewności, nie opuścił Robert Lewandowski, który prawdopodobnie po raz kolejny zostanie okrzyknięty sportowcem roku. W blasku fleszy ogrzewał się również Tomasz Lis oraz jego starsza córka.

Zobacz wideo Kinga Rusin o tajnikach swojej sylwetki: "Jedyne ćwiczenia jakie robię, to rehabilitacyjne"

Gala Mistrzów Sportu. Tomasz Lis przyprowadził na ściankę Polę! Ale dama! Ale dekolt!

Tomasz Lis od lat spełnia się w roli ojca dwóch córek, które ma ze związku z Kingą Rusin. Zdecydowanie więcej pisze się w mediach o młodszej pociesze byłego małżeństwa dziennikarskiego, a wszystko za sprawą jej związku z Taco Hemingwayem. Tym razem jednak zainteresowanie fotoreporterów kradła na ściance Pola Lis.

Pola Lis, Tomasz LisPola Lis, Tomasz Lis East News

Starsza córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin postawiła na elegancką suknię ze zdobionymi rękawami oraz bardzo głębokim dekoltem. Uwagę zwracały również wiązane sandałki na wysokim obcasie (ZDJĘCIA W NASZEJ GALERII).

ZOBACZ TEŻGali Mistrzów Sportu. Anny Lewandowskiej nie będzie. Szkoda, bo czarowała stylem w poprzednich latach

Obecność 25-letniej Poli na gali nie powinna jednak dziwić, bowiem kilka miesięcy temu została zatrudniona przez "Przegląda Sportowy", a w sieci pojawiło się wiele uszczypliwych komentarzy z tego powodu. Na szczęście początkująca dziennikarka mogła liczyć na ojca, który stanął publicznie w jej obronie (Pola Lis dostała nową pracę. Bloger stwierdził, że to zasługa taty. Tomasz Lis atakuje: Odczep się, pętaku).

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.