Tadeusz Müller uchylił rąbka tajemnicy na temat wesela. Menu bez zaskoczenia. Wiadomo, jaka będzie rola Magdy Gessler

Tadeusz Müller i jego ukochana ślub wezmą w przyszłym roku. Trwają przygotowania do wesela, w które nie będzie zaangażowana jego matka, Magda Gessler.

Bądź na bieżąco. O gwiazdach i ich związkach informacje znajdziesz również na stronie Gazeta.pl.

W rodzinie Magdy Gessler szykuje się kolejny ślub. W ubiegłym roku za mąż wyszła córka restauratorki, Lara Gessler. Teraz natomiast przyszła pora na Tadeusza Müllera. Syn gwiazdy stacji TVN w czerwcu ogłosił radosną nowinę o zaręczynach z ukochaną. Wiadomo co nieco na temat planowanej ceremonii.

Zobacz wideo Gwiazdy o gwiazdach - Magda Gessler

Małgosia i Paweł, Grzegorz i Ania - pary z 'Rolnik szuka żony', które wzięły ślub"Rolnik szuka żony". W programie wiele osób znalazło miłość. Oni wzięli ślub

Tadeusz Müller uchylił rąbka tajemnicy na temat wesela. Dobór dań bez zaskoczenia

W połowie listopada kucharz poinformował, że wraz z ukochaną nie może się doczekać przyszłorocznego ślubu. Wspomniał przy tym, że oboje czeka dużo zmian. Muszą też zdecydować, czy wesele odbędzie się w ich domu nad Bugiem, czy też może zaproszą gości na plażę. Z kolei podczas rozmowy z "Twoim Imperium" zdradził, że na weselu zostaną podane bezmięsne dania, a jego matka nie będzie zaangażowana w prace przy wydarzeniu.

Będzie zaproszona po prostu. I będzie jadła wegańskie potrawy na weselu - powiedział.

Taka decyzja w kwestii menu nie dziwi. Tadeusz Müller jest nutritarianinem i opowiada się za zmniejszeniem ilości zjadanego mięsa. W programach takich, jak "Dzień dobry TVN" czy "Z gruntu zdrowo" udowadniał, że z warzyw i owoców można przygotować wiele smacznych i pożywnych potraw.

Agata Rubik i Aleksandra Żebrowska pokazały brzuchyAleksandra Żebrowska pokazała brzuch po ciąży. Po niej Zborowska i Rubik

Przyszłą żoną Tadeusz Müllera jest Małgorzata Downar prowadząca agencję WeGrowth i mająca na swoim koncie współpracę m.in. z Joanną Przetakiewicz. Związkiem syn Magdy Gessler pochwalił się w maju bieżącego roku. Wcześniej przez trzynaście lat był z Blanką Zawadą. Mimo rozstania mieli utrzymywać ze sobą dobre relacje.

Więcej o: