Magda Gessler pokazała zdjęcie przyszłej synowej i wygadała się, co do wesela. Ukochana Tadeusza Müllera to piękna kobieta

Tadeusz Muller ogłosił na Instagramie plany na przyszłość. Zamierza poślubić swoją ukochaną w ciągu najbliższych miesięcy. Oboje zastanawiają się, gdzie zorganizować ceremonię.

Informacje o gwiazdach i ludziach ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Tadeusz Muller od ponad roku związany jest z Małgorzatą Downar. Swój związek ogłosili w maju tego roku. Pokazali wówczas wspólne zdjęcia. Już w czerwcu na Majorce Tadeusz oświadczył się ukochanej, a ona powiedziała "tak".

Zobacz wideo Szalone tańce Magdy i Lary Gessler

Magda Gessler żegna zmarłą panią Marzennę, która nie doczekała emisji 'Kuchennych rewolucji'Córka Marzenny z "Kuchennych Rewolucji" potwierdza koszmar mamy

Tadeusz Muller, syn Magdy Gessler planuje ślub. 

Tadeusz Muller, syn Magdy Gessler, zaledwie pół roku po oświadczynach ogłosił w sieci, że z narzeczoną mają bardzo konkretne plany. Para wypoczywa właśnie na Wyspach Kanaryjskich. Znaleźli też czas by przedyskutować i omówić, jak będzie wyglądało ich wspólne życie.

Bierzemy ślub w przyszłym roku i już nie możemy się doczekać. Wakacyjny relaks pozwolił nam zaplanować, jak będzie wyglądało nasze życie, co w nim zmienimy, gdzie zamieszkamy i czy będziemy się zajmować tym, czym do tej pory… Będzie dużo zmian! - cieszył się Tadeusz Muller.

Mimo bardzo szczegółowych planów para nie zdecydowała jeszcze, gdzie zorganizuje ceremonię ślubną. Mają dwie lokalizacje do wyboru.

Jednak teraz w głowie mamy tylko jedno pytanie… wesele na plaży czy w naszym domku nad Bugiem? Zostało nam niewiele czasu na podjęcie decyzji - pisał dalej syn słynnej restauratorki.
 

Na dowód, że decyzja nie jest łatwa Tadeusz Muller załączył do wpisu zdjęcia z plaży z Fuerteventury oraz kilka z obejścia starego malowniczego domu na Podlasiu.

Fani i przyjaciele restauratora byli podzieleni. Jedni doradzali polskie klimaty, inni stawiali na Wyspy Kanaryjskie. Oczywiście największą fanką Tadeusza Mullera jest jego mama Magda Gessler. Nie mogło więc zabraknąć jej zdania.

Cudowni kochani. Bierzcie ten ślub, gdzie wam jest miło na sercu… Tyle na sercu ciepła czuje... wspaniałe jabłka i gruszki... dzieci moje - skomentowała wpis syna Magda Gessler.

Mama GinekologMama Ginekolog tłumaczy się z milionowych zarobków: Kto nie skorzystał, ten gapa

A waszym zdaniem, gdzie narzeczeni powinni zorganizować wesele?

Więcej o: