Tadeusz Müller zaręczył się. "Jesteś najwspanialszą osobą na świecie". Kim jest ukochana syna Magdy Gessler?

Syn Magdy Gessler, Tadeusz Müller, oświadczył się swojej ukochanej, a ta się zgodziła. Radosną nowiną pochwalił się na Instagramie.

Tadeusz Müller w przeciwieństwie do mamy i siostry nieco mniej chwali się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Kucharz przez 13 lat był związany z Blanką Zawadą, jednak jakiś czas temu ich związek rozpadł się. O nowej miłości starszy syn Magdy Gessler nie mówił, aż do maja. Właśnie wtedy pochwalił się nią pierwszy raz na Instagramie. To Małgorzata Downar.

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka"

Tadeusz Müller zaręczył się. "Jesteś najwspanialszą osobą na świecie"

Tadeusz Müller i Małgorzata Downar spędzają wolne dni podczas urlopu na Majorce. Właśnie tam zdecydował się na kolejny ważny krok w ich związku. Mężczyzna poprosił swoją wybrankę o rękę. Ta oczywiście się zgodziła i z dumą prezentowała pierścionek zaręczynowy na placu, co oboje relacjonowali na Instagramie.

Jesteś najwspanialszą osobą na świecie - pisał.

Tadeusz MullerTadeusz Muller instagram.com/tadeusz_muller

Kim jest Małgorzata Downar, narzeczona Tadeusza Müllera?

Małgorzata Downar, narzeczona Tadeusza Müllera również jest związana z show-biznesem, jednak w przeciwieństwie do przyszłej teściowej, nie bryluje przed aparatami, a zajmuje się prowadzeniem agencji "WeGrowth", która – jak podaje jej właścicielka – powstała z pasji do efektywnego zarządzania biznesem. Małgorzata Downar nie będzie miała problemu z odnalezieniem się w świecie celebrytów, ponieważ z wieloma już miała okazję pracować. Zarządzała markami m.in. Joanny Przetakieiwcz i Jessiki Mercedes.

 

Małgorzacie Downar i Tadeuszowi Müllerowi serdecznie gratulujemy, a po więcej zdjęć pary zapraszamy was do naszej galerii.

ZOBACZ TEŻ: Kora ukrywała, kto jest ojcem jej młodszego syna. Czym zajmuje się Szymon? Tak jak starszy brat nie poszedł w ślady znanej matki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.