Syn Magdy Gessler otwiera nowy biznes. Kupił już farmę na Podlasiu. "To przyszłość świata"

Tadeusz Müller, syn Magdy Gessler, pod wpływem pandemii wpadł na pomysł prowadzenia biznesu. Chce zagospodarować rynek dla wegetarian i wegan. Dlatego kupił farmę na Podlasiu, gdzie zamierza hodować wszystkie warzywa.

Tadeusz Müller odziedziczył kulinarną smykałkę po mamie, Magdzie Gessler. Znany jest m.in. z prowadzenia programu "Z gruntu zdrowo" na kanale Food Network. Zajmuje się wdrażaniem projektów kulinarnych. Restaurator ma przed sobą sporo nowych zawodowych wyzwań. Obecnie opracowuje menu dla restauracji Roberta Lewandowskiego, której otwarcie zapowiadane jest na czerwiec. Oprócz tego syn Magdy Gessler planuje wystartować z własnym biznesem. Jest kolejną osobą ze świata gwiazd, która postawiła na dietę pudełkową. Tym razem jednak ma być nietypowo.

Zobacz wideo Magda Gessler zakręciła Kołem Plotka!

Syn Magdy Gessler inwestuje w dietę pudełkową. Czym różni się od innych?

Tadeusz Müller w rozmowie z portalem Jastrząb Post opowiedział o szczegółach swojego biznesu dietetycznego.

Otwieram firmę, która będzie robiła diety pudełkowe, ale w dość nietypowy sposób, bo będziemy je robić na oczach gości. Będziemy po prostu codziennie robić inną kulinarną historię. W nowych dzielnicach otwieramy miejsca, które będą sprzedawały „grab&go” pudełkowe, ale też będą kontraktowały sprzedaż posiłków, takich jak typowa dieta pudełkowa, oczywiście wegetariańska i wegańska. Bo to jestem ja - od czterech lat niejedzący mięsa, człowiek szczęśliwy, pełen energii. I takie też będą te boksy. Także coś nowego przede mną – powiedział portalowi Jastrząb Post.

Klienci będą mogli przyjść i kupić świeżo przygotowane posiłki w pudełkach na wynos i zabrać je do domu. Syn Magdy Gessler powiedział także o zaletach kuchni wege oraz jak jego zdaniem odżywiają się Polacy. Uważa, że dieta roślinna jest słuszną drogą oraz przyszłością.

W stu kaloriach sałaty rzymskiej jest więcej białka niż w stu kaloriach steka. Lepiej przyjąć sto kalorii sałaty rzymskiej niż mięsa, bo to jest zdrowsza kaloria. Jesteśmy obecnie przejedzeni, ale nieodżywieni. Te rzeczy, które jemy np. penne z kurczakiem – nie mają substancji odżywczych, które spowodują, że będziemy proaktywni i pozytywnie nastawieni do życia. Te rzeczy są w roślinach a rośliny to przyszłość świata – skomentował Tadeusz Müller w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Restaurator zdradził także, że kupił farmę na Podlasiu, gdzie zamierza hodować wszystkie warzywa. Wkrótce chce je dodawać do oferty swojej diety pudełkowej.

Start w wakacje – zapowiedział syn Magdy Gessler.

Myślicie, że ten pomysł zrewolucjonizuje dietę Polaków?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.