Natalia Balicka pozuje w sukni. Ale gdzie orzeł? Czy też "kurczak KFC?". Zainteresowana odpowiedziała. Dystans!

Chyba cały internet śmieje się z czerwonej kreacji, w której Natalia Balicka reprezentowała nasz kraj podczas Miss Supranational 2021. Wygląda na to, że nasza reprezentantka ma do siebie dystans, bo też zażartowała ze stroju.

Po tegorocznym konkursie Miss Supranational niezwykle głośno jest o naszej reprezentantce, Natalii Balickiej. Sieć obiegły zdjęcia jej kreacji, która stała się powodem do żartów i memów. Wygląda na to, że sama Natalia też nie traktuje sprawy śmiertelnie poważnie.

Najdziwniejsze kreacje na konkursach pięknościMiss Danii jak mała syrenka, a miss Malty jako ptak z widokówek

Zobacz wideo Paulina Krupińska na Miss Polonia 2019 w sukience, w której wygrała konkurs w 2012 roku

Natalia Balicka też śmieje się ze swojej sukienki z orłem podczas konkursu Miss Supranational 2021?

21-letnia Natalia Balicka, która planuje w przyszłości być lekarką, zaprezentowała się w czerwonej sukni. Największą ozdobą (?) tej kreacji był biały orzeł, który miał układać się na sukience niczym szarfa. Niestety nawiązanie do godła Polski było bardzo niefortunne. Ptak na sukience, którą zaprojektowała Ela Piorun, współpracująca na co dzień z Agatą Dudą, prezentował się licho i tanio. Niektórzy żartują, że sukienka wygląda tak, jakby stworzyło ją dziecko na plastyce. 

ZOBACZ: Internauci kpią z sukni z orłem Natalii Balickiej na Miss Supranational. "Jaki kraj, taka Bjork"

Są też komentarze, że to nie orzeł, a kurczak. Do tego nawiązała jedna z internautek, która udzieliła się pod ostatnim wpisem Natalii Balickiej. Nasza reprezentantka pochwaliła się selfie w lustrze, na którym pozuje w czerwonej kreacji, jednak na próżno szukać białego ptaka, który stał się powodem żartów.

A gdzie kurczak KFC? - zwróciła ironicznie uwagę.

Co ciekawe, na ten komentarz odpowiedziała Natalia i wykazała się poczuciem humoru i dystansem.

Zjadłam już - odpisała.

Natalia Balicka też śmieje się ze swojej sukni na Miss Supranational?Natalia Balicka też śmieje się ze swojej sukni na Miss Supranational? Instagram/nataliabalicka

Natalia Balicka na Miss Supranational 2021

Natalia, mimo że nie wygrała konkursu, świetnie sobie poradziła. Dostała się do top 12, a finalnie zajęła szóste miejsce. Otrzymała też tytuł Kontynentalnej Królowej Piękności. Pokonała wówczas wszystkie kandydatki z Europy. 

Natalia Balicka na Miss Supranational 2021Internet pęka ze śmiechu, a co na to projektantka "sukni z orłem"? Ela Piorun o kreacji "pięknej i szlachetnej"

Więcej o: