"Hotel Paradise". Basia rozstała się z Krystianem i związała z jego kolegą! "Mam kogoś, kto mnie akceptuje". Są zdjęcia

Basia z "Hotelu Paradise" jeszcze tydzień temu, w finałowym odcinku programu, wyznawała Krystianowi miłość. Show było kręcone kilka miesięcy temu, a para zdążyła się rozstać. Obecnie uczestniczka spotyka się z Krzysztofem.

Basia i Krystian z "Hotelu Paradise" byli razem w finale, jednak rozstali się przez różnice charakterów i odmienne podejście do związku. Dziewczyna znalazła szczęście u boku innego kolegi z programu. Krzysztof, bo o niego chodzi, opublikował pierwsze wspólne zdjęcia.

Zobacz wideo Marcin z "Hotelu Paradise" zareagował na krytyczne komentarze na swój temat

Maurycy z 'Hotelu Paradise'"Hotel Paradise". Maurycy potwierdził związek z uczestniczką programu!

"Hotel Paradise". Basia rozstała się z Krystianem i związała z Krzysztofem

Wiadomość o uczuciu łączącym Basię i Krzysztofa z "Hotelu Paradise" nie jest nowością. Już kilka dni temu Bibi w jednym z wywiadów potwierdziła, że są parą. Teraz oni sami zdecydowali się powiedzieć, jak to się stało, że zdecydowali się dać sobie szansę. W programie nic nie wskazywało na to, by mieli się ku sobie. Przyznali, że zaczęło się od przyjaźni i niespodziewanie zakochali się w sobie.

Przyjaźń jest tym, co naszą dwójkę połączyło już w "Hotelu Paradise". Przerodziło się to w coś, czego całkowicie się nie spodziewaliśmy. Wiemy jednak, że chcemy iść razem do przodu i w tym samym kierunku. Cieszę się, że mam u swego boku kogoś, kto wie, jaka jestem i to akceptuje, kto dba, wspiera, bez względu na wszystko i kiedy trzeba, potrafi postawić do pionu. W tym wszystkim jednak pozwala na to, abym zawsze pozostawała sobą. Kogoś, kto nie tylko wymaga, ale i daje od siebie... Krzysztof, jesteś osobą, która sprawiła, że na nowo nauczyłam się latać, bo nigdy nie podcinasz skrzydeł, a uskrzydlasz. Cieszę się, że jest to początek naszej historii - czytamy u Basi.

Zobacz też: Bibi wymieniła wszystkie pary powstałe w "Hotelu Paradise". Jedna pod znakiem zapytania, inną możecie być zaskoczeni

 

Podobny wpis pojawił się na koncie Krzysztofa.

Najpiękniejsze pary to te, które oprócz miłości darzą się przyjaźnią. Te, które wygłupiają się, kłócą, żartują, rozmawiają, ale kochają się w sposób, w który nikt na świecie nie może zwątpić. Miłość to nie tylko czułość. Miłość to troska, to skarb, miłość to przede wszystkim przyjaźń. I od takiej przyjaźni rozpoczęliśmy naszą wspólną, piękną przygodę.
 

Ata Postek"Hotel Paradise". Ata Postek ma nowego chłopaka! Jak się poznali?

Gratulujemy!

Więcej o: