Krzysztof Jackowski wróży pogrążenie Europy w chaosie. W tle pojednanie Rosji z Ukrainą

Podczas ostatniej wizji Krzysztof Jackowski skupił się na Władimirze Putinie. Jasnowidz z Człuchowa zaskoczył, mówiąc, że prezydent Rosji będzie dążył do pojednania z Ukrainą. Kiepskie czasy wieszczy natomiast Europie.

Krzysztof Jackowski to jeden z bardziej znanych jasnowidzów w Polsce, który od jakiegoś czasu dzieli się swoimi wizjami na YouTubie. Podczas transmisji na początku lutego zapowiedział, że czeka nas "powrót zarazy" oraz kolejne obostrzenia. Innym razem uznał, że rok 2021 będzie gorszy od poprzedniego i nieunikniony jest ekonomiczny krach. Podczas ostatniej wizji skupił się natomiast na Władimirze Putinie. To, jakie towarzyszyły mu odczucia, może wiele osób zaskoczyć.

Zobacz wideo Girzyński: W kwestiach historycznych Putin kłamie od dawna

Katarzyna FiguraWilla Katarzyny Figury została zrównana z ziemią. Powstanie tu apartamentowiec

Krzysztof Jackowski pozytywnie o Putinie

Tym razem Krzysztof Jackowski wziął na tapetę Władimira Putina. Na samym początku wizji, którą podzielił się na YouTubie, przyznał, że prezydent Rosji to mocny gracz i "ciężko się go czyta". Choć wiele osób może to zaskoczyć, jasnowidz z Człuchowa miał co do niego pozytywne odczucia. Co więcej, Jackowski przewidział, że Rosja będzie dążyć do pojednania z Ukrainą.

Polityka i myślenie przyszłościowe Putina to zachowanie kompletnej neutralności w stosunku do tego, co będzie się działo. Mało tego. Mam wrażenie, że Putin przyszłościowo myśli o poprawie stosunków z Ukrainą i spowodowaniu, by Krym mógł się okazać miejscem geograficznie neutralnym. Nie będzie ani całkowicie rosyjski, ani ukraiński. Na pewno Putin idzie w kierunku pojednania z Ukrainą. Całkiem pokojowe nastawienie. To dziwne - powiedział Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski wieszczy chaos w Europie

Według jasnowidza ciężkie czasy czekają natomiast całą Europę, która ma zacząć się pogrążać w chaosie.

Nie mam wątpliwości, że Europa jest w fazie celowego osłabienia, a potem "kotłowaniny". Nikt z zewnątrz tego nie zrobi, Europa zacznie się gotować od środka. Putin chce być od tego jak najdalej. Być może poprawa stosunków z Ukrainą jest mu potrzebna po to, by mieć przed swoimi granicami bezpieczne miejsce - powiedział Jackowski.

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego porażkę państw europejskich czuje zarówno Putin, jak i premier Izraela Binjamin Netanjahu, na którym jasnowidz skupił się w jednej z poprzednich wizji.

Anna Szczepaniak, aktorkaMiała 27 lat, gdy po śmierci ukochanego wyskoczyła z okna. Fani "Daleko od szosy" pamiętają ją do dziś

Mówiłem, że Netanjahu będzie chciał zbudować częściową unię krajów arabskich, na wzór Unii Europejskiej. Mam wrażenie, że Putinowi to nie jest na rękę - powiedział Jackowski. I dodał: Podchodzę uczciwie do tych wizji. Skupiając się na Netanjahu, poczułem, że on wie, że Europa przegrywa. To samo wyczuwam u Putina.

Jak w przypadku wielu wizji Jackowskiego nie poznaliśmy szczegółów tego, co według jasnowidza może się wydarzyć w Europie. Wielu jego widzów wierzy w przepowiednie, jednak znaczna części podchodzi do nich z dużym dystansem.