Krzysztof Jackowski ma nową przepowiednię. "Zaraza powróci"

Krzysztof Jackowski podczas nowej transmisji na YouTube wyznał, że czeka nas nawrót zarazy. Co więcej, zostaną wprowadzone kolejne obostrzenia.

Krzysztof Jackowski to znany jasnowidz z Człuchowa, który rozwija swoją działalność w internecie. Swoimi przepowiedniami dzieli się podczas w miarę regularnych, cotygodniowych transmisji na kanale na YouTube. Choć spora część obserwatorów Jackowskiego zdaje sobie sprawę, że niektóre wizje należy traktować z przymrużeniem oka, są też zdania, że lepiej przygotować się na najgorsze i poczuć się mile zaskoczonym. Co spotka nas w lutym?

Zobacz wideo Pozew zbiorowy za lockdown. Jaki jest jego koszt dla przedsiębiorcy?

Krzysztof Jackowski przepowiednia na luty

Krzysztof Jackowski jest pewien, że czeka nas powrót zarazy i nowe obostrzenia. Jego zdaniem w najbliższym czasie nie wrócimy do dawnego, znanego nam życia. 

Mam odczucie, że do czasu aż stanie się wiosna, stanie się ciepło, problem z zarazą zacznie się pogłębiać. Ona przyjdzie do nas z zewnątrz. Nagle to się wszystko z powrotem zacznie uaktywniać. Rządy nie pozwolą na ustabilizowanie sytuacji, która jest już niestabilna od roku czasu.
To się rozbudzi nagle na nowo, poza Polską. I powstaną radykalne restrykcje. Być może z określeniem prawnych obostrzeń. Mimo że w Polsce nie będziemy widzieli efektów nawrotu zarazy, to i tak nasz kraj zrobi te obostrzenia, wtedy kiedy w Europie coś wybuchnie. 

Następnie odniósł się do uczniów, którzy mają niedługo wrócić do szkół. Jackowski uważa, że stacjonarna nauka w szkole nie potrwa długo. 

Szkoły - będzie decyzja, że młodzież wróci do szkół. Niewiele już tego roku szkolnego roku zostało. I wtedy właśnie, kiedy młodzież wróci do szkół, być może za dwa, trzy tygodnie, raptem wszystko zamrze. A nasz kraj zrobi restrykcje, jakby to się tyczyło naszego kraju. 

Nie wiadomo ostatecznie, o co dokładnie może chodzić - czyli jak w przypadku większości wizji Jackowskiego.