Jasnowidz Krzysztof Jackowski wieszczy: Ten rok będzie gorszy od 2020 roku. Czeka nas głód i ekonomiczny krach

Krzysztof Jackowski podczas ostatniej transmisji na YouTube ponownie zapowiedział, że 2021 rok będzie jeszcze gorszy, niż poprzedni. Jaką przyszłość wieszczy jasnowidz?

Krzysztof Jackowski, jasnowidz z Człuchowa, transmituje treści swoich wizji za pośrednictwem kanału na YouTube. Ostatnia z nich została w sporej mierze poświęcona konsekwencjom pandemii i refleksji nad zmianą, która nadeszła, a którą jasnowidz miał przewidzieć już w 2019 roku. Co nas czeka?

Ewelina i Daniel MartyniukEwelina Martyniuk odcina się od rodziny byłego męża. Pozbywa się nazwiska

Jasnowidz Krzysztof Jackowski wieszczy: Ten rok będzie gorszy od 2020 roku

Jackowski przypomniał swoim widzom, że w 2019 roku jako jedyny jasnowidz powiedział, że 2019 rok będzie ostatnim "normalnym rokiem". 

Jakże karkołomne były te słowa, które wypowiedziałem, że rok 2019 jest ostatnim w miarę normalnym. (...) Żaden jasnowidz, żaden wróżbita tego nie powiedział oprócz mnie. 

Jasnowidz dodał, że sytuacja chaosu, która rozpoczęła się w 2019 roku będzie trwała przez 3,5 roku. Oznaczałoby to, że jeszcze nieco ponad półtora roku znajduje się przed nami. Jackowski obawia się także, że 2021 rok będzie... gorszy niż poprzedni - czekają nas bowiem konsekwencje wynikające ze zmian powstałych w trakcie pandemii.

Ten rok będzie gorszy od 2020 roku, bo ten 2020 był takim szokiem dla nas i musieliśmy się do tego przyzwyczaić. Rok 2021 jest już rokiem, w którym jesteśmy już do tej sytuacji przyzwyczajeni, natomiast możemy już (…) przyjąć jakieś wstrząsy np. gospodarcze na świecie (…)

Krzysztof Jackowski: Będzie krach. Polska może tracić suwerenność

Jackowski odniósł się także do licznych pytań słuchaczy odnośnie ewentualnego kryzysu ekonomicznego. Krach miałby zacząć się w kwietniu, a jego kulminacja nastąpiłaby w lipcu.

Ja mam wrażenie, że w tym roku będzie poważny krach. (...) Ekonomicznie zacznie się sypiać już od kwietnia w Europie. (...) lipiec może być kulminacyjnym momentem

Dodał także, że krach, który ma nadejść, może być "krachem kontrolowanym". Istnieje obawa, że będzie porównywalny do kryzysu z 2008 roku.

Jeżeli nastąpi krach giełdowy to będzie duże szarpnięcie. (…) Kto wie, czy nie porównywalne do krachu w 2008 roku. Waluty będą sztucznie pompowane. 

Jasnowidz wyraził także obawy co do przyszłości naszego kraju. Jak twierdzi, żyjemy w czasach, w których zagrożona jest demokracja. Jackowski podał w wątpliwość wypowiedź premiera Morawieckiego, który już miesiąc po rozpoczęciu pandemii miał stwierdzić, że rzeczywistość, która trwała do 2019 roku już nie wróci. 

Obawiam się cały czas, że Polska może stracić suwerenność i mówię to konsekwentnie.
Zobacz wideo Nie zabijaj pająków. To świetni współlokatorzy

Rok 2021. Krzysztof Jackowski wieszczy głód?

Możliwe jest także, że w sklepach zacznie brakować niektórych produktów. Choć dzisiaj może wydawać się to niedorzeczne, Jackowski radzi się przygotować na ewentualny głód, który może nastąpić pod koniec roku.

Jeszcze w tym roku może się zdarzyć, że będą racjonowane pewne wyroby i na to się musimy przygotować (...) będą problemy z zaopatrzeniem. Teraz nam to się wydaje niedorzeczne (…) poczekajmy do końca roku

Blanka LipińskaBlanka Lipińska wygarnia fanom hejt. Chodzi o jej zęby: Mam was generalnie gdzieś!