Mąż Anny Kalczyńskiej odchodzi z TVN-u po 16 latach! "To kawał życia"

Anna Kalczyńska zamieściła na profilu na Instagramie fotografie swojej drugiej połówki w pracy. Dziennikarka podkreśliła, że jest bardzo dumna z męża.

Ostatnio w TVN zaszło sporo zmian. W połowie lipca decyzję o zakończeniu współpracy ze stacją podjęła Justyna Pochanke. Dziennikarka związana z "Faktami" TVN i TVN24 wysłała pożegnalnego maila do pracowników. Podkreśliła, że złożenie wypowiedzenia nie było zaplanowane. Nie zdradziła jednak powodów decyzji.

ZOBACZ TEŻ: Justyna Pochanke odchodzi z "Faktów" TVN i TVN24! Wysłała pożegnalnego maila do pracowników 

Zaledwie dwa tygodnie później podobną decyzję podjęła Magda Mołek. Prowadząca "W roli głównej" w rozmowie z Karolem Paciorkiem wyznała, że zrezygnowała z programu w TVN, ponieważ wybiera wolność, a ta kojarzy jej się z internetem. Tak powstał jej autorski kanał na YouTubie.

CZYTAJ TEŻ: Magda Mołek odchodzi z TVN? "W roli głównej" znika z anteny!

Wisienką na torcie pod koniec sierpnia okazała się informacja o odejściu Kingi Rusin z "Dzień dobry TVN". Jedna z najważniejszych gwiazd stacji na szczęście nie odchodzi na stałe, a jedynie szuka dla siebie nowego formatu u Edwarda Miszczaka.

Mąż Anny Kalczyńskiej odchodzi z TVN-u po 16 latach!

Końcówka wakacji była dopiero początkiem zmian w stacji. Jak za pośrednictwem Instagrama poinformowała Anna Kalczyńska, jej mąż Maciej Maciejowski po 16 latach postanowił odejść z TVN-u:

16 lat to kawał życia. Podsumowania zostawiam Tobie, kochany Mężu. Jestem z Ciebie dumna. Najlepiej wiem, ile serca zostawiłeś w tym miejscu. A teraz: Hajda! Do przodu! - czytamy.

Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze zawodowej!