Justyna Pochanke odchodzi z "Faktów" TVN i TVN24! Wysłała pożegnalnego maila do pracowników

Justyna Pochanke poinformowała pracowników stacji, że odchodzi z "Faktów" TVN i TVN24. Nie podała jednak konkretnego powodu swojej decyzji.

Justyna Pochanke rozpoczęła swoją przygodę ze stacją TVN w 2001 roku. Przez siedem lat prowadziła serwisy informacyjne oraz popołudniowe. W 2004 roku zaczęła prowadzić główne wydanie "Faktów" TVN, a od 2008 roku jest również gospodynią programu "Fakty po Faktach". Okazuje się, że prezenterka ma już inne plany zawodowe. Pochanke postanowiła opuścić stację.

Justyna Pochanke odchodzi z TVN24

Prezenterka po prawie 20 latach odchodzi z "Faktów" TVN i TVN24. Póki co niewiele wiadomo o jej nagłej decyzji. Pochanke wysłała pożegnalnego maila do pracowników. Nie zdradziła konkretnego powodu odejścia.

Nie planowałam tego, ale takie nieplanowane decyzje są najuczciwsze. A to jest moja decyzja. Chciałam się z Wami pożegnać - napisała w wiadomości.

Do mediów trafił również oficjalny komunikat prasowy. Pochanke podziękowała w nim pracownikom, widzom, a także Mariuszowi Walterowi.

Dostałam więcej, niż sobie wymarzyłam i dałam z siebie, ile mogłam. Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli - ekipie "Faktów" i TVN24. Widzom - bo byli dla mnie siłą i dowodem na to, że nie wszystko da się podzielić. I Mariuszowi Walterowi - bo stworzył to miejsce. Nie pożegnałam się na antenie i dobrze. "Fakty" nigdy nie były łzawe.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: "Wiadomości" po raz kolejny zaatakowały Justynę Pochanke i TVN. Tym razem poszło o projekt antyaborcyjny

Decyzję Justyny skomentował Michał Samul, szef pionu informacji TVN. 

Szanujemy decyzję Justyny, choć przyjmujemy ją ze smutkiem. Justyna to wyjątkowa dziennikarka i osobowość telewizyjna. Będzie nam brakować jej unikalnego stylu i talentu do prowadzenia na antenie najtrudniejszych rozmów, niepodrabialnych zapowiedzi prezenterskich, zapału i zaangażowania z jakim przez prawie 20 lat współtworzyła najlepsze zespoły dziennikarskie w Polsce.

Justyna Pochanke od wielu lat była twarzą stacji. Z pewnością będzie jej brakować nie tylko pracownikom, ale również widzom.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.