Magda Mołek odchodzi z TVN? "W roli głównej" znika z anteny!

Magda Mołek od lat prowadzi lubiany program "W roli głównej". Niestety w jesiennej ramówce zabraknie tego formatu.

Magda Mołek od 2004 roku współpracuje ze stacją TVN. Trzy lata później otrzymała autorski program "W roli głównej", w którym, przeprowadzała rozmowy z gwiazdami. W ubiegłym roku dziennikarka zrezygnowała z prowadzenia "Dzień dobry TVN", dlatego mogliśmy ją widywać tylko na antenie TVN Style. Okazuje się, że talk-show znika z anteny. 

Magda Mołek odchodzi z TVN?

Dziennikarka opowiedziała na temat odejścia z TVN w rozmowie z Karolem Paciorkiem. W czasie izolacji rozpoczęła działalność na YouTube i założyła kanał "W moim stylu". 

Dla mnie YouTube jest emanacją wolności. Ja tam wchodzę i po prostu wiem, że tam możesz wszystko, ale to będzie w moim stylu, czyli nie będę tam fikać koziołków, nie zamierzam nagle udawać, że jestem kimś innym. Robię tylko swoje rzeczy w sposób, który pewnie sama sobie, będąc w telewizji, zabraniałam robić w taki sposób, jakaś autocenzura, autokontrola. Teraz mam to w du*ie - mówiła Magda Mołek w rozmowie z Karolem Paciorkiem.
 

Gwiazda zwierzyła się, że teraz chce poświęcić się rodzinie. Dzięki odejściu z "Dzień dobry TVN" może odpoczywać z bliskimi. 

Powiedziałam: nie będę więcej przychodziła do tego programu, bo nie mogę być nieobecna w domu w weekendy. Koniec kropka (...) Formuła tego programu dla mnie się wyczerpała - stwierdziła prezenterka.

W jesiennej ramówce stacji TVN Style zabraknie autorskiego programu Magdy Mołek. Joanna Górska, dyrektor PR TVN Discovery Polska w rozmowie z Press Polska zaprzeczyła, żeby Magda Mołek definitywnie zakończyła współpracę ze stacją. 

Jesienią, ze względu na pandemię, w TVN Style stawiamy na mocne tytuły poradnikowe. Nie wykluczamy powrotu "W roli głównej" w następnych sezonach i oczywiście pracujemy nad nowymi programami, w których będzie można oglądać Magdę - mówi Joanna Górska.

Portal Polska Press próbował się skontaktować z Magdą Mołek w celu uzyskania komentarza w sprawie zniknięcia "W roli głównej", lecz dziennikarka nie udzieliła odpowiedzi. Jej kanał na YouTube obserwuje ponad 31 tysięcy osób. 

ZOBACZ TEŻ: Przemek Kossakowski zapytany o relację z córką Wojciechowskiej. Wyminął się od odpowiedzi. "Możemy o tym porozmawiać, ale nie w trakcie programu"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.