"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz dumnie eksponuje ciążowy brzuch na najnowszym InstaStories. Ma się czym chwalić!

Małgosia Borysewicz, uczestniczka reality-show "Rolnik szuka żony", spodziewa się drugiego dziecka z poznanym w programie Pawłem. Teraz na jej Instagramie pojawiła się nowa ciążowa fotografia. Brzuszek jest już całkiem spory!

Małgosia Borysewicz niedawno poinformowała obserwatorów, że wraz z mężem spodziewa się drugiej pociechy. Ciężarna zdecydowała już, jakie imię nada swemu dziecku, i podzieliła się z fanami kilkoma informacjami na temat błogosławionego stanu. Teraz przyszła mama udostępniła na Instagramie nowe zdjęcie. Ma się czym chwalić, ponieważ brzuszek jest już naprawdę duży!

Zobacz wideo

"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Przypomnijmy, że Małgosia i Paweł Borysewicz poznali i zakochali się w programie "Rolnik szuka żony", a od udziału w reality-show ich związek cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem internautów. Nie tak dawno uczestniczka wspominała ten wspaniały czas i opowiedziała o początkach magicznej relacji z ukochanym. Od tego momentu wiele się jednak zmieniło - para wzięła ślub i doczekała syna - Rysia. Już wkrótce na świecie pojawi się także kolejny owoc ich miłości. Małgosia Borysewicz jest bowiem w drugiej ciąży. Dumna mama coraz chętniej eksponuje ciążowe krągłości na Instagramie. Jak widać na najnowszym zdjęciu, jej brzuszek jest już naprawdę imponujących rozmiarów!

Małgosia BorysewiczMałgosia Borysewicz instagram.com/rolnikwszpilkach

Musimy przyznać, że uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" kwitnie w kolejnej ciąży. Mamy nadzieję, że nadchodzące miesiące okażą się dla przyszłych rodziców wyjątkowe, a czas oczekiwania na kolejne dziecko będzie dla Małgosi i Pawła Borysewicza pełen radości.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony". Syn Małgorzaty i Pawła zamieszkał w swoim pokoiku. Młoda mama przyznała, że były łzy [TYLKO U NAS].