"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz jest w drugiej ciąży. Pochwaliła się dużym brzuchem

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" ogłosiła na Instagramie drugą ciążę. Rolniczka pochwaliła się dużym brzuchem.

Małgosia i Paweł Borysewicze niedługo znów zostaną rodzicami. Uczestniczka "Rolnik szuka żony" ogłosiła na Instagramie, że jest w drugiej ciąży. Wrzuciła też zdjęcie.

Zobacz: "Rolnik szuka żony". Syn Małgorzaty i Pawła zamieszkał w swoim pokoiku. Młoda mama przyznała, że były łzy [TYLKO U NAS]

Zobacz wideo Anna Bardowska zdradziła imię córki

Małgosia Borysewicz w drugiej ciąży

Rolniczce udało się dość długo ukrywać informację o drugiej ciąży. Na ogłoszenie radosnej nowiny wybrała wyjątkowy dzień - Dzień Mamy. Pokazała zdjęcie z dużym ciążowym brzuchem i dodała wzruszający post. 

Przed nami trochę czasu do drugiego szczęścia! Ale cieszymy się ogromniaście! Wszystkie momenty macierzyństwa mają swój urok, jednak usłyszeć od swojego dziecka słowo MAMA zmiękczyłoby największego twardziela. Kocham te momenty wszystkie! - napisała.
 

Polecamy: "Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz wspomina początki znajomości z Pawłem: To był magiczny czas

Pod zdjęciem Małgosi pojawiła się lawina komentarzy, gratulacji i zachwytów.

Gratulacje!
Wspaniała wiadomość!
Cudownie wyglądasz - pisali fani.

Małgosia i Paweł są już rodzicami Rysia. Chłopiec przyszedł na świat w lutym 2019 roku. Przypomnijmy, że Borysewicze poznali się na planie czwartej edycji "Rolnik szuka żony". Małgosia szukała w show swojej drugiej połówki, a Paweł napisał do niej list i błyskawicznie podbił jej serce. Zakochani wzięli ślub w 2018 roku, a kilka miesięcy później urodził się ich syn. Teraz para czeka na drugie dziecko. Na razie Małgosia nie zdradziła jego płci. 

Zobacz: Małgosia z "Rolnik szuka żony" urodziła. Pochwaliła się zdjęciem na Instagramie. "Daliśmy radę. Boże, dziękujemy"

Więcej o: