Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na randce z mężem. Fani snują teorię na temat płci dziecka. Wypowiedziała się

Na instagramowym profilu Małgosi z "Rolnika" pojawiło się zdjęcie z randki z mężem. Para spodziewa się drugiego dziecka, a przyszła mama podzieliła się informacją dotyczącą ciąży.

Małgosia i Paweł Borysewiczowie spodziewają się drugiego dziecka - mają już synka Rysia, który urodził się na początku 2019 roku.

Zobacz wideo

Rolniczce udało się dość długo ukrywać informację na temat kolejnej ciąży. O fakcie obserwatorzy zostali poinformowani dokładnie w Dzień Matki. To symboliczna data, która ma ogromne znaczenie.

Dziś dzień Mam, moje święto, jakby nie było. To też dzień, gdy swojej mamie chcę powiedzieć dziękuję, za wszystko. Dziękuję też Wam, że trzymaliście kciuki. Przed nami trochę czasu do drugiego szczęścia! Ale cieszymy się ogromniaście! Wszystkie momenty macierzyństwa mają swój urok, jednak usłyszeć od swojego dziecka słowo "mama" zmiękczyłoby największego twardziela. Kocham te momenty wszystkie! - pisała niedawno Małgosia

Małgosia Borysewicz przedstawiła nową informację na temat ciąży

Niedawno Małgosia podzieliła się zdjęciem z romantycznej randki z ukochanym, na którym widoczny jest ciążowy brzuszek.

Randka z @paulo_borysewicz. Choć nie byliśmy na dyskotece, to wracaliśmy w pełnym blasku naokoło. Gdyby nie groźne niebo, byłoby ok, randki mają swój urok! Lubimy, nawet bardzo! - napisała pod zdjęciem na instagramowym profilu.
 

Obserwatorzy nie przeszli obojętnie obok fotografii i pozytywnie skomentowali wygląd Małgosi. Pojawiło się także pytanie o płeć dziecka.

Pani Małgosiu, mówiła Pani ostatnio o tych "komplementach ciążowych", że jak córka to mniej urody, no moim zdaniem patrząc na Panią, drugi syn jak nic. A kiedy poznacie płeć? No, jestem ciekawa czy się sprawdzi, zwykle się sprawdza, tylko sobie samej dwukrotnie źle przewidziałam - zapytała jedna z internautek.

Na komentarz fanki odpowiedziała uczestniczka "Rolnika". Przyznała, że płeć jeszcze nie jest znana, ale sytuacja powinna wyjaśnić się na dniach.

Prawdopodobnie w środę - napisała Małgosia

Z niecierpliwością czekamy na informację!