"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz wspomina początki znajomości z Pawłem: To był magiczny czas

"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz podzieliła się z obserwatorami archiwalną fotografią. Uczestniczka programu wspomina, jak wspaniałe były dla niej te pierwsze chwile miłości.

Małgosia i Paweł Borysewicz poznali się w czwartej edycji show "Rolnik szuka żony", a ich relacja przerodziła się w miłość. Uczestnicy programu wzięli ślub, a owocem ich związku jest syn Ryszard. Fani tejże pary bardzo chętnie śledzą losy małżonków na Instagramie, więc Małgosia regularnie dzieli się z obserwatorami swym rodzinnym życiem.

Zobacz wideo

Małgosia Borysewicz wspomina początki znajomości z Pawłem

Patrząc na Instagram Małgosi Borysewicz, trudno nie odnieść wrażenia, że jej miłość z Pawłem kwitnie. Ostatnio kobieta zaprezentowała fotografie, jakie w plenerze wykonał jej ukochany, a teraz zdecydowała się opowiedzieć o początkach ich znajomości. Podzieliła się z obserwatorami romantycznym zdjęciem i oddała się rozważaniom.

Szukając filmiku z Rysiem z pierwszej kąpieli, trafiłam na takowe zdjęcie. Tak sobie przez chwilę pomyślałam, co by było, jak byśmy się poznawali w czasie np. takiej pandemii. (...) Na pewno nie moglibyśmy tak spokojnie porandkować w takowych klimatach. Wesele i ślub stałby pod znakiem zapytania.

Dalej Małgosia wyjawiła, jak wspaniałym czasem były dla niej początki znajomości z Pawłem:

Przyznam się szczerze, że wtedy to był magiczny czas. Chmury się rozstąpiły, pandemii nie było, lato było gorące i deszczowe. I choć jak w każdej bajce, były baby jagi i potwory, co tam coś próbują zepsuć, no cóż - nie nada. Czasem wracamy myślami do tej niestandardowej historii.
 

Fani uczestniczki programu w komentarzach jak zwykle okazali sympatię dla swej ulubionej pary:

W tamtej edycji Rolnika... bardzo Wam kibicowałam. (...) Jesteście piękną parą, nie tylko wizualnie. I tak szczerze cieszę się Waszym szczęściem.
Zakochani, zaczarowani.
Oj, trzymaliśmy i trzymamy za Was cały czas piąstki zaciśnięte.

Plotek także kibicuje tej miłości!

PJA