Małgosia z "Rolnika" po raz pierwszy pokazała twarz synka. Mały Ryszard zadebiutował na Instagramie

"Rolnik szuka żony". Fani programu po raz pierwszy zobaczyli twarz dziecka Małgosi i Pawła. Ta para to zdecydowanie ulubieńcy widzów.

"Rolnik szuka żony" to niekwestionowany hit TVP. Program ma z założenia pomagać mężczyznom pracującym na wsi, znaleźć drugą połówkę. Zdarzają się jednak wyjątki w osobie płci pięknej. Jedną z nich była Małgosia Borysewicz, której w czwartej edycji udało się znaleźć męża i założyć rodzinę. Ich ślub bardzo uciszył widzów, którzy kibicowali im od samego początku.

Zobacz wideo

"Rolnik szuka żony". Małgosia pokazała syna

Małgosia i Paweł w lutym ubiegłego roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Do tej pory konsekwentnie unikali pokazywania twarzy Rysia w mediach społecznościowych. Dziecko często towarzyszy im na zdjęciach, jednak zawsze jest tyłem. Tak było do niedawna.

Małgosia z 'Rolnika..' pokazała synaMałgosia z 'Rolnika..' pokazała syna Instagram/rolnikwszpilkach

Ostatnio dumna mama postanowiła uchylić rąbek tajemnicy i zdradzić, jak wygląda maluch. Na krótkim nagraniu ze spaceru po warszawskiej starówce można zauważyć Rysia śpiącego w wózku. Kogo przypomina Waszym zdaniem bardziej? Mamę czy tatę?

Więcej o:
Komentarze (109)
Małgosia z "Rolnika" po raz pierwszy pokazała twarz synka. Mały Ryszard zadebiutował na Instagramie
Zaloguj się
 • Gość: Iwona

  Oceniono 6 razy 4

  A kogo to obchodzi do cholery! Pokazują stale mówią o nich.Kim oni są królowi jacyś?

 • Gość: miły

  Oceniono 3 razy 3

  Czereśniaki z krwi i kości....

 • Gość: Kasia

  Oceniono 3 razy 3

  Ryszard Franciszek Stefan Leon Ludwik , jak słyszę takie imiona to sie dziwę tej modzie..Tyle pięknych imion jest. Chociaż najgorzej to i tak Wanda od Szelagowskiej

 • Gość: Aneta

  Oceniono 7 razy 3

  Dziwnie leży to dziecko, te "szpanerskie" wózki mam wrażenie są bardziej dla lansu rodziców, a dzieci nie maja zbyt wielkiej wygody w nich.

 • Gość: Nina

  Oceniono 3 razy 3

  Ja tam widze nogę. Z nogi to ja wiem do kogo podobny? Moze do listonosza?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX