• Link został skopiowany

"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz w obiektywie męża ukazuje kobiecą odsłonę rolnictwa

Małgosia Borysewicz z programu "Rolnik szuka żony" podzieliła się z fanami fotografiami, jakie wykonał jej mąż. Na tło dla sesji małżonkowie wybrali łono natury.
Małgosia Borysewicz
instagram.com/rolnikwszpilkach/

Małgosia Borysewicz była uczestniczką reality show "Rolnik szuka żony". W programie spotkała swojego ukochanego i obecnego męża, Pawła. Małżonkowie pozostają w szczęśliwym związku i doczekali się już nawet syna, Ryszarda. Para dba jednak, by w natłoku rodzicielskich obowiązków nie zapominać o pielęgnowaniu łączącej ich miłości. Ostatnio wybrali się na romantyczny spacer, a wśród pól Paweł pokusił się nawet o zrobienie swej żonie sesji fotograficznej.

Zobacz wideo

Małgosia Borysewicz w obiektywie męża

Małgosia Borysewicz pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami, dlatego wykonanymi na łonie natury fotografiami postanowiła podzielić się na Instagramie.

W obiektywie @paulo_borysewicz. Kobieca odsłona rolnictwa! Bo my kobiety może fizycznie nie dorównamy facetom, ale za to mózgiem, serduchem no i hm... osobowością staramy się być wsparciem każdego dnia! Dużo uśmiechu dla wszystkich dzielnych kobiet - ja naprawdę cieszę się z przesłanych i zdjęć z Waszego rolniczego (bądź nie) dnia. No i skromnie proszę o deszcz i ciepło! Dacie trochę?
 

Komentatorzy docenili słowa Małgosi o kobiecej sile, odwołali się również do ważnej kwestii natury ekologicznej:

Piękna. My kobiety mamy siłę. Faceci bez nas wymiękają. U nas susza straszna, bez deszczowni nie da rady z naszymi truskawkami... Życzymy dużo zdrówka dla Was.
Oj deszczu potrzeba. Jeszcze cięższe gleby jakoś sobie poradzą ten kolejny rok suszy, ale aż się prosi.
Szkoda rąk, nie dotykaj tak nawozów. Teraz deszcz to marzenie, każdy czeka.

Jak oceniacie zdolności fotograficzne Pawła Borysewicza?

Więcej o: