Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała się w sukience mini i zachwyciła fanów. Nikt nie wierzy, że je własne słynne ciasta. Rolniczka zdradziła sekret swojej figury

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zachwyciła fanów na najnowszym zdjęciu, które opublikowała na Instagramie.

Małgosia Borysewicz zdobyła popularność dzięki programowi "Rolnik szuka żony". To właśnie tam poznała swojego męża Pawła, z którym wzięła ślub i założyła rodzinę. Prawie rok temu para powitała na świecie synka Rysia. Obecnie Małgosia prowadzi profil na Instagamie "Rolnik w szpilkach", dzięki któremu wiemy, co u niej słychać. Ostatnio rolniczka pochwaliła się nowym zdjęciem i zachwyciła fanów. Przy okazji zdradziła sekret swojej figury.

Małgosia z "Rolnik szuka żony" o swojej figurze

Rolniczka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w sukience mini. W ten sposób chciała pokazać, że miała "chwilę dla siebie" i okazję, by elegancko się ubrać.

Chwila dla siebie! Każdego dnia zróbmy coś po prostu dla siebie. Takim kobiecym spojrzeniem patrzę się tylko w jednym kierunku - napisała.

Wszyscy fani natychmiast zwrócili uwagę na figurę Małgosi. Ciężko było im uwierzyć, że rolniczka je ciasta, które niemal codziennie piecze i czym chwali się regularnie na Instagramie.

Piękna figura.
Wyglądasz zjawiskowo.
Czy ty jesz wszystkie te pyszności, które robisz, bo nie widać?
Jak ty to robisz, że tak wyglądasz, robiąc te wszystkie pyszności. Ja też tak chcę.

Małgosia odpowiedziała:

Ruch w każdym wydaniu.

Małgosia BorysewiczMałgosia Borysewicz Instagram/rolnikwszpilkach

I wszystko jest już jasne! A wam podoba się Małgosia w takim wydaniu?

KM

Anna Bardowska zdradziła imię córki:

Zobacz wideo