"Rolnik szuka żony". Jakub ma ogromne problemy w gospodarstwie? Skomentował doniesienia. "Moja hodowla zarodowa stawiana jest za wzór"

Jakub z "Rolnika szuka żony" odniósł się do informacji na temat problemów w gospodarstwie.

Jakub z programu "Rolnik szuka żony" to jeden z lubianych uczestników 6. edycji. Po zakończeniu reality show związał się z Anią, ku uciesze fanów ta relacja nadal trwa. Ostatnio para wspólnie spędziła sylwestrową noc, a wybranka Jakuba pokazała swoją stylizację na Instagramie. 

ZOBACZ: Ania z "Rolnik szuka żony" spędziła sylwestra w domu i prezentowała się znakomicie. "Aniu wyglądasz jak gwiazda". U jej boku nie zabrakło Kuby

Ostatnio do mediów trafiła niepokojąca informacja, że Jakub ma niemały problem. Uczestnik miał przyznać, że zastanawia się nad budową nowego domu. Podobno powiedział, że musi tę budowę odłożyć w czasie, ponieważ jego zwierzęta zachorowały. Uczestnik zdecydował się sam zabrać głos w sprawie. 

"Rolnik szuka żony": Jakub komentuje doniesienia 

Jakub odniósł się do informacji na temat kłopotów. Na stronie Party.pl pojawiło się oświadczenie rolnika. Okazuje się, że wszystko jest w porządku. 

Szanowni Państwo. W związku z sensacyjnymi i nieprawdziwymi doniesieniami prasowymi na temat ASF w moim gospodarstwie pragnę oświadczyć, że nie dotknął mnie żaden dramat, prosięta i ich matki mają się doskonale, a moja hodowla zarodowa stawiana jest za wzór w całym województwie wielkopolskim. Nie wiem, kto wymyślił taką plotkę! Zwykły amator szynki albo dziennikarz nawet nie zdaje sobie sprawy, z tego jak taka informacja może sparaliżować pracę rolników i setek ludzi, którzy ciężko pracują w gospodarstwach. Jakub Napierała z Rolnik szuka żony 6 - napisał.

Cieszymy się, że doniesienia okazały się nieprawdziwe. Fani z pewnością odetchnęli z ulgą. 

DK

Marta Manowska opowiedziała o swoim partnerze

Więcej o:
Komentarze (9)
"Rolnik szuka żony". Jakub ma ogromne problemy w gospodarstwie? Skomentował doniesienia. "Moja hodowla zarodowa stawiana jest za wzór"
Zaloguj się
 • Gość: Renia

  Oceniono 28 razy 28

  Ktoś mu zwyczajnie chciał świnie podłożyć. Zazdrość ludzka nie zna granic.

 • Gość: kicu

  Oceniono 1 raz 1

  " fani odetchnęli z ulgą"....

 • Gość: Piotr

  0

  Również jestem rolnikiem i hoduję świnki rolnikowi robią takie świństwo to ostatnie chamstwo jest 😤😤😤.

 • Gość: gość

  0

  Chyba schudł.Brawo, zaraz lepiej.

 • stanislaw.sk

  0

  "Rolnik" ostatnio na intagtamie wespół-zspół a to z Anią, a to z Natalią "szuka cashu"...

 • Gość: Ja

  Oceniono 1 raz -1

  @Gosc: Arek bydgoszcz
  Wyluzuj i zrób sobie loda.

 • Gość: Wollna

  Oceniono 14 razy -12

  To chyba Ania mieszala w tym palce, Jakub szybciej zdecyduje sie na sprzedaz gospodarstwa. Kasa nasza....?kasa moja owie ukochana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX