Natalia z "Rolnika..." z tajemniczym mężczyzną. Wszystko wskazuje na to, że kandydatka Sławomira znalazła miłość

Natalia, która w 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" walczyła o serce Sławomira, prawdopodobnie jest szczęśliwie zakochana. Na InstaStories dodała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną.
Zobacz wideo

W 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" powstały dwie pary: Ania i Jakub oraz Ilona i Adrian. Choć od zakończenia zdjęć minęło już kilka miesięcy, to dalej tworzą szczęśliwe związki. W programie nie udało się znaleźć miłości trzem rolnikom: Sławomirowi, Sewerynowi oraz Waldemarowi. Jednak zarówno oni, jak i ich kandydatki z show, układają sobie życie uczuciowe.

"Rolnik szuka żony". Natalia spotkała miłość?

Natalia walczyła o serce Sławomira. Choć nie ukrywał, że bardzo mu się podoba i czuje się onieśmielony w jej towarzystwie, to jednak jej nie wybrał. Dał szansę Marcie, jednak nic z tego nie wyszło, a w odcinku świątecznym pojawił się z nową partnerką. Natalia za to poznała na planie przyjaciółki - ma świetny kontakt zwłaszcza z Dianą, która zjawiła się w domu Seweryna.

Teraz wszystko wskazuje na to, że w jej życiu pojawiła się miłość. Na InstaStories dodała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Po minie Natalii widać, że jest bardzo szczęśliwa. Co prawda ujęcie nie sugeruje jednoznacznie, że są razem, ale możemy się domyślać, że jest dla niej kimś szczególnym.

Natalia z 'Rolnika...'Natalia z 'Rolnika...' Screen z Instagram.com/ natalalala321

My trzymamy mocno kciuki, żeby Natalia znalazła szczęście!

AW

Więcej o:
Komentarze (10)
"Rolnik szuka żony". Natalia z 6. edycji z tajemniczym mężczyzną. Wszystko wskazuje na to, że kandydatka Sławomira znalazła miłość
Zaloguj się
 • Gość: Przemek

  Oceniono 7 razy 5

  Kogo to obchodzi że ma chłopaka.. Wielkie rzeczy Miała swoje 5minut sławy w programie to siedziała cicho.. Teraz wielka celebrytka. Ogólnie uważam że spora część osób zgłaszających się do tego programu to robi to tylko żeby się pokazać w TV. Wiadomo media społecznościowe potem już zrobią resztę. W programie siedzi melepeta słowem się nie odezwie, po programie parę fotek na fb i instagrama i momentalnie jest w czym przebierać. Telewizja pomaga pokazać się szerszej publiczności.. W dupe mają rolników jak prawdziwe branie zacznie się po programie

 • Gość: Brawo

  Oceniono 7 razy 3

  Natalka spoko do loda, ale te zęby nie schowa, bo inaczej buzi nie będzie a jedynie lód.

 • Gość: Magdalena M

  Oceniono 1 raz 1

  Dziewczyna która odzywała się mało, a jak już to zrobiła to plotła głupoty niczym 15-latka.

 • Gość: deros

  Oceniono 1 raz 1

  a woli się bzykać od przodu czy od tyłu?

 • Gość: gość

  0

  z chłopakiem sie pokazała, to nie znaczy że już miłość znalazła. To nie takie proste.Wulgarnych postów nie powinien moderator drukować.

 • Gość: Yax

  0

  Wisi mi to jak kilo kitu na agrafce

 • Gość: hjbk

  0

  I uważacie że to temat godny plotka/? Chcemy prawdziwych celebrytów, a nie kogoś niewiadomo kogo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX