Natalia z "Rolnika..." z tajemniczym mężczyzną. Wszystko wskazuje na to, że kandydatka Sławomira znalazła miłość

Natalia, która w 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" walczyła o serce Sławomira, prawdopodobnie jest szczęśliwie zakochana. Na InstaStories dodała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną.
Zobacz wideo

W 6. edycji programu "Rolnik szuka żony" powstały dwie pary: Ania i Jakub oraz Ilona i Adrian. Choć od zakończenia zdjęć minęło już kilka miesięcy, to dalej tworzą szczęśliwe związki. W programie nie udało się znaleźć miłości trzem rolnikom: Sławomirowi, Sewerynowi oraz Waldemarowi. Jednak zarówno oni, jak i ich kandydatki z show, układają sobie życie uczuciowe.

"Rolnik szuka żony". Natalia spotkała miłość?

Natalia walczyła o serce Sławomira. Choć nie ukrywał, że bardzo mu się podoba i czuje się onieśmielony w jej towarzystwie, to jednak jej nie wybrał. Dał szansę Marcie, jednak nic z tego nie wyszło, a w odcinku świątecznym pojawił się z nową partnerką. Natalia za to poznała na planie przyjaciółki - ma świetny kontakt zwłaszcza z Dianą, która zjawiła się w domu Seweryna.

Teraz wszystko wskazuje na to, że w jej życiu pojawiła się miłość. Na InstaStories dodała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Po minie Natalii widać, że jest bardzo szczęśliwa. Co prawda ujęcie nie sugeruje jednoznacznie, że są razem, ale możemy się domyślać, że jest dla niej kimś szczególnym.

Natalia z 'Rolnika...'Natalia z 'Rolnika...' Screen z Instagram.com/ natalalala321

My trzymamy mocno kciuki, żeby Natalia znalazła szczęście!

AW