Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała urocze zdjęcie z córką. Przy okazji pochwaliła się nową umiejętnością

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" niedawno po raz drugi została mamą. Teraz pokazała swoją córkę na Instagramie i pochwaliła się, że jest po specjalnym szkoleniu.

"Rolnik szuka żony" to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych programów TVP. Mimo początkowo sceptycznych opinii, format doskonale się przyjął i doczekał się już kilku sezonów. Co ciekawe, życie prywatne uczestników minionych edycji budzi niemałe zainteresowanie wśród internautów. Doskonale wiedzą o tym Ania i Grzesiek Bardowscy, którzy poznali się dzięki show, wzięli ślub, a teraz są rodzicami dwójki dzieci. Ostatnio Ania Bardowska pokazała zdjęcie swojej córki i pochwaliła się, że przeszła kurs noszenia dziecka w chuście. 

Ania Bardowska pokazała nowe zdjęcie córki

Ania Bardowska niedawno po raz drugi została mamą - na świat przyszła jej córeczka Liwia. Teraz na Instagramie pokazała zdjęcie, na którym trzyma niedawno urodzoną córeczkę w chuście. Co ciekawe, przeszła specjalne szkolenie, aby móc w ten sposób utrzymywać dziecko w bezpieczny sposób.

Mama przeszkolona, Liwia spokojna i zadowolona. Przydadzą mi się wolne ręce, tym bardziej, że Grzesiek jutro wyjeżdża na targi rolnicze. Dziękuję Kasiu za fachowe rady i miło spędzony czas. Jak to fajnie spotkać koleżankę ze studiów po 7 latach - czytamy pod zdjęciem Ani.
 

Fanki w komentarzach przyznają, że również korzystają z tej metody i ułatwia ona im codzienne funkcjonowanie z bobasem. A wy próbowałyście nosić dziecko w chuście?

Ania Bardowska zdradziła imię córki. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.