"Rolnik szuka żony". Małgorzata Borysewicz jest w ciąży. Już wie, jak nazwie drugie dziecko

Małgosia Borysewicz z programu "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na pytania fanów. Przy okazji opowiedziała o ciąży.

Małgosia Borysewicz znalazła miłość w programie "Rolnik szuka żony". Od trzech lat jest szczęśliwą żoną Pawła, a od 15 miesięcy mamą Rysia. Niedawno rolniczka ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka, a na Instagramie wymieniła imiona, jakie bierze pod uwagę. 

Zobacz wideo Anna Bardowska zdradziła imię córki

"Rolnik szuka żony". Małgosia Borysewicz o ciąży

Rolniczka na Instagramie udostępniła możliwość zadawania pytań. Internauci pytali o pasję do gotowania i rolnictwo. Małgosia została również zapytana, czy spodziewała się, że znajdzie męża w programie "Rolnik szuka żony". Co zaskakujące, Małgosia nie spodziewała się, że dzięki reality show odnajdzie miłość swojego życia. 

Uczestniczka programu ogłaszając, że Rysio wkrótce będzie miał rodzeństwo, nie wyjawiła w kiedy maluch pojawi się na świecie. Na jedno z pytań internautów odpowiedziała, że urodzi jeszcze w 2020 roku. Okazuje się, że para nie zna płci drugiego dziecka, ale bierze już pod uwagę konkretne imiona.

Jakie imiona podobają wam się dla drugiego szkraba? - zapytał fan.
Stefania, Tymoteusz, Marysia, Julian - zdradziła Małgosia.

'Rolnik szuka żony' Małgosia Borysewicz'Rolnik szuka żony' Małgosia Borysewicz screen Instagram/rolnikwszpilkach

Oprócz bycia mamą, panią domu i żoną, Małgosia pracuje na roli. Praca fizyczna nie jest najprzyjemniejsza, zwłaszcza dla kobiet w ciąży. Borysewicz stara się pomagać jak może.

Jak sobie radzisz z gospodarstwem i macierzyństwem w ciąży? - napisał internauta.
Łatwo nie jest, czasem mi się nic nie chce. Nawet papiery są męczące, ale lepiej już się czuję i energia wraca - odpowiedziała rolniczka.

'Rolnik szuka żony' Małgosia Borysewicz'Rolnik szuka żony' Małgosia Borysewicz screen Instagram/rolnikwszpilkach

ZOBACZ: Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na randce z mężem. Fani snują teorię na temat płci dziecka. Wypowiedziała się

Więcej o: