Agnieszka Włodarczyk o rozstaniu z Krawczykiem. "Chciałam założyć rodzinę". To nie koniec. "Z trudem zaakceptowałam, że..."

Agnieszka Włodarczyk silnie przeżyła rozstanie z Mikołajem Krawczykiem. Dowodem są jej wypowiedzi z ostatniego wywiadu, w którym rozlicza się z przeszłością.

Agnieszka Włodarczyk w ubiegłym roku zakończyła swój trwający 4 lata i głośno komentowany w mediach związek z Mikołajem Krawczykiem. Do tej pory zaledwie kilkakrotnie w lakoniczny sposób skomentowała rozstanie, z każdym kolejnym razem ujawniając coraz więcej szczegółów w prasie.

Najwięcej opowiedziała w ostatnim wywiadzie dla "Gali", gdzie wyznała, że rozstanie z Krawczykiem przeżyła wyjątkowo silnie, ponieważ właśnie do tego związku podchodziła najpoważniej.

Ostatni związek, czteroletni, to czas, gdy zaczęłam się przygotowywać do założenia rodziny, ale nie wyszło... Życie w związku mi odpowiada. Pewnie dlatego po ostatnim rozstaniu z trudem zaakceptowałam, że zostałam sama. Czułam pustkę. Brakowało mi tego, do czego byłam przyzwyczajona: bliskiej osoby dzielącej ze mną dobre i złe chwile, do której mogłabym się przytulić i przy niej zasnąć, która po prostu jest i akceptuje mnie w pełni. Teraz uczę się życia w pojedynkę. I uwierz, że odkrywam coraz więcej jego zalet - czytamy.

Przyznała, że ubiegły rok trudno jej zaliczyć do udanych, ponieważ kojarzy jej się wyłącznie z rozczarowaniem po rozstaniu z ukochanym.

Przez ostatni rok nic mnie nie interesowało i na nic nie miałam ochoty. Musiałam przeżyć żałobę po związku, który miał być na zawsze, a okazał się perfekcyjną iluzją.

Włodarczyk ujawniła, że zdarzało jej się myśleć o macierzyństwie, jednak poprzedni partnerzy podchodzili do tego tematu inaczej niż ona.

Miałam kilka faz związanych z posiadaniem dziecka. Nie zdecydowałam się na nie, bo nie zrobiłabym tego tylko dla siebie. Chyba jeszcze nie trafiłam na odpowiedniego kandydata - śmiała się.

To chyba najmocniejsze i najbardziej szczere komentarze, jaki Włodarczyk do tej pory wystawiła po rozstaniu z Krawczykiem. Dotychczas bowiem aktorka starała się opowiadać jedynie o tym, że byli partnerzy rozeszli się, pozostając przyjaciółmi.

MK