Agnieszka Włodarczyk o rozstaniu z Krawczykiem. "Chciałam założyć rodzinę". To nie koniec. "Z trudem zaakceptowałam, że..."

Agnieszka Włodarczyk silnie przeżyła rozstanie z Mikołajem Krawczykiem. Dowodem są jej wypowiedzi z ostatniego wywiadu, w którym rozlicza się z przeszłością.

Agnieszka Włodarczyk w ubiegłym roku zakończyła swój trwający 4 lata i głośno komentowany w mediach związek z Mikołajem Krawczykiem. Do tej pory zaledwie kilkakrotnie w lakoniczny sposób skomentowała rozstanie, z każdym kolejnym razem ujawniając coraz więcej szczegółów w prasie.

Najwięcej opowiedziała w ostatnim wywiadzie dla "Gali", gdzie wyznała, że rozstanie z Krawczykiem przeżyła wyjątkowo silnie, ponieważ właśnie do tego związku podchodziła najpoważniej.

Ostatni związek, czteroletni, to czas, gdy zaczęłam się przygotowywać do założenia rodziny, ale nie wyszło... Życie w związku mi odpowiada. Pewnie dlatego po ostatnim rozstaniu z trudem zaakceptowałam, że zostałam sama. Czułam pustkę. Brakowało mi tego, do czego byłam przyzwyczajona: bliskiej osoby dzielącej ze mną dobre i złe chwile, do której mogłabym się przytulić i przy niej zasnąć, która po prostu jest i akceptuje mnie w pełni. Teraz uczę się życia w pojedynkę. I uwierz, że odkrywam coraz więcej jego zalet - czytamy.

Przyznała, że ubiegły rok trudno jej zaliczyć do udanych, ponieważ kojarzy jej się wyłącznie z rozczarowaniem po rozstaniu z ukochanym.

Przez ostatni rok nic mnie nie interesowało i na nic nie miałam ochoty. Musiałam przeżyć żałobę po związku, który miał być na zawsze, a okazał się perfekcyjną iluzją.

Włodarczyk ujawniła, że zdarzało jej się myśleć o macierzyństwie, jednak poprzedni partnerzy podchodzili do tego tematu inaczej niż ona.

Miałam kilka faz związanych z posiadaniem dziecka. Nie zdecydowałam się na nie, bo nie zrobiłabym tego tylko dla siebie. Chyba jeszcze nie trafiłam na odpowiedniego kandydata - śmiała się.

To chyba najmocniejsze i najbardziej szczere komentarze, jaki Włodarczyk do tej pory wystawiła po rozstaniu z Krawczykiem. Dotychczas bowiem aktorka starała się opowiadać jedynie o tym, że byli partnerzy rozeszli się, pozostając przyjaciółmi.

MK

Więcej o:
Komentarze (32)
Agnieszka Włodarczyk gorzko o "żałobie" po Mikołaju Krawczyku. "Związek, który miał być na zawsze, okazał się perfekcyjną iluzją"
Zaloguj się
 • Gość: ewus

  Oceniono 33 razy 25

  Facet odszedł od żony z dziećmi do niej. Domyślam się, ze uciekł od życia w takim schemacie, a ona myślała że gościu wpakuje się znowu w dziecko czy ślub??? On chyba nie tego u niej szukał...

 • Gość: vg

  Oceniono 45 razy 25

  A mi jej szkoda. Bo sa tacy goscie co naobiecuja zlotych gor, a zycie z nimi przypomina bajke, jakby sie bylo w euforii. Czlowiek wtedy robi glupie rzeczybo taka miloac zaslepia.

 • Gość: gałka

  Oceniono 16 razy 14

  Aktorzy to ludzie rozkapryszeni i tacy wrażliwi na swoim punkcie.Im prawie nigdy nie udaje się utrzymać związku, jak szybko się zakochują ,tak szybko i odkochują!

 • Gość: gosc

  Oceniono 13 razy 9

  przecież nadal kobito możesz założyc rodzinę ----ale ty chcesz koniecznie z tym buhajem ?????

 • Gość: lik

  Oceniono 21 razy 7

  jest takie powiedzenie że na fundamencie czyjejś rodziny nie zbuduje się szczęśliwej swojej
  rodziny i okazuje się prawdą

 • java77

  Oceniono 10 razy 6

  to bylo do przewidzenia.Nie mozna budowac szczescia kosztem cudzego nieszczescia.To byla tylko kwestia czasu jak ten pseudo zwiazek sie rozleci

 • Gość: szczecinianka

  Oceniono 9 razy 3

  Szkoda dziewczyny, jak każda KAŻDA wierzy w obietnice i słodkie słówka- bo skoro ona nie jest zdolna do podłości to nigdy nie posądzi o to innego.
  A co do Pana Mikołaja... to za czasów związku jeszcze z Panią Anetą... miałam okazję widzieć jak się zachowuje ÓW gentlemen... był z teatrem w Szczecinie i tam nie miał, żadnych oporów by obracać dziewczyny... poszedł z siostrą koleżanki w tango. Nie można mieć złudzeń, że oduczy się takich zachowań. Ma branie i z tego korzysta - mimo że nie wie że traci!

 • cucurucu

  Oceniono 11 razy 3

  A zza zakretu wylonil sie msciciel-pocieszyciel z dymiacym qtasem....znamy te bajki, pani Agnieszko ....a potem wszyscy kopulowali ile sil...byle tylko trafic na Plotka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX