Aneta Zając "nigdy nie wybaczy" Włodarczyk. Dostało się też Krawczykowi: Nie życzy sobie kontaktu synów z Agnieszką

Aneta Zając ponoć nie życzy sobie, żeby jej synowie mieli kontakt z Agnieszką Włodarczyk. Wciąż nie może jej wybaczyć odebrania faceta.

Aneta Zając została przez Mikołaja Krawczyka porzucona wkrótce po tym, jak urodziły im się bliźniaki, 5-letni obecnie Rafał i Michał. Krawczyk odszedł wtedy do Agnieszki Włodarczyk, więc nic dziwnego, że Zając nie żywi do niej sympatii. Starała się też, żeby synowie mieli jak najmniejszy kontakt z nową partnerką swojego ojca.

Po wielu latach Krawczyk rozstał się i z Włodarczyk, której miejsce zajęła Sylwia Juszczak. Nowa dziewczyna aktora miała sprawić, że Krawczyk doszedł do porozumienia z Zając, ale teraz najwyraźniej dawne urazy powróciły. Powodem miał być wywiad, jakiego Włodarczyk udzieliła "Vivie!". Wynika z niego, że choć rozstała się z Krawczykiem, to zachowali przyjacielskie relacje.

To takie dziecinne mówić: "ja z tobą zerwałam", "a nie, bo ja z tobą zerwałem". Ja wiem, jaka jest prawda i zostawię to sobie. W jakiś sposób rozstanie zawsze jest porażką. Mimo to myślę, że to wyszło na dobre nam obydwojgu. Ludzie się kochają, ale pewne cechy nie pozwalają im być razem i wtedy lepiej się rozstać. Ja w ogóle mam dobre relacje z moimi byłymi, z Mikołajem też, chociaż to świeża sprawa. Poza tym poznałam Sylwię i uważam, że to fajna babka. Życzę im jak najlepiej, bo warto kibicować miłości - mówiła w październiku.

Tygodnik "Na żywo" informuje, że Anecie Zając bardzo się ten wywiad nie spodobał.

Uważa, że nie tylko odbiła jej partnera, ale także utrudniała ułożenie pokojowych relacji między nimi. Przeżywała katusze, czytając wywiad, którego jej ukochany i Agnieszka udzielili jednemu z magazynów. Nigdy jej tego nie wybaczy. Powiedziała Mikołajowi, że nie życzy sobie, by jej synowie, przebywając u niego, mieli kontakt z Agnieszką - czytamy.

Zbyt dużo jest tu wzajemnych urazów, żeby ta skomplikowana sytuacja dała się łatwo rozwiązać. Na szczęście Mikołaj Krawczyk zagrał ostatnie w dwóch dużych (i dobrze płatnych) produkcjach i postanowił więcej pieniędzy łożyć na synów.

Ten gest bardzo ją ucieszył, bo wychowanie bliźniaków pochłania mnóstwo funduszy - informuje znajoma aktorki.

JZ

Więcej o:
Komentarze (20)
Aneta Zając "nigdy nie wybaczy" Włodarczyk. Dostało się też Krawczykowi: Nie życzy sobie kontaktu synów z Agnieszką
Zaloguj się
 • Gość: kadykianus

  Oceniono 19 razy 17

  Krawczykowi przydałoby się porządne wyrypanie w tyłek.

 • Gość: szimi

  Oceniono 14 razy 10

  a po co ma wybaczać włodarczyk? nie sadze żeby Włodara o wybaczenie ja poprosiła. Po prostu dla Anety ta baba nie istnieje. Krawczyk jest ojcem jej dzieci, wiec z nim kontaktow nie zerwie, ale Wlodara to obca baba dla niej i dla jej dzieci i już dość namieszała w jej życiu.

 • Gość: gość

  Oceniono 12 razy 10

  I znowu tylko jakaś znajoma powiedziała , napiszcie redaktorki co konkretnie powiedziała wam P.Aneta. Nie tworzcie bezsensownych plotek.

 • Gość: gośç

  Oceniono 11 razy 3

  co za głupoty Agnieszka miała na myśli że pewnie witają się jak się gdzieś spotkają a nie udają że się nie znają po co jej dzieci Zając po co miałaby się z nimi spotykać co za chore myślenie

 • gojek75

  Oceniono 2 razy 2

  Kuzwa co to za ludzie? Kim oni sa... Ok nie mieszkam w polsce od 17stu lat ale co to za celebryci skoro nawet nazwisk nie kojarze....😅? Wyborcza stacza sie na pysk...😁

 • Gość: gosc

  Oceniono 26 razy 2

  Zajac juz dawno powinna miec faceta i zyc normalnie . A tak to denerwuje nie tylko siebie ale innych. Ogarnij sie kobieto.

 • Gość: ja

  Oceniono 19 razy -7

  biedna Zającówna wszędzie się żali pokrzywdzona. A rodzić przed ślubem to było mądre? Była po prostu kochanką dla Krawczyka, nikim poza tym. Nie traktował jej poważnie bo sama zachowała się nieodpowiedzialnie. Niech teraz skupi się na synkach, nie rozumiem takiego szlochania. niech się cieszy że nie jest starą bezdzietną panną.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX