Agnieszka Włodarczyk najpierw spotkała się z byłym, a potem pokazała TO zdjęcie. Fani krytykują

Agnieszka Włodarczyk zaskoczyła fanów wrzucając na Instagram zdjęcie z byłym partnerem. Może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Jakub Sićko ma dziewczynę.

Agnieszka Włodarczyk od czasu rozstania z Mikołajem Krawczykiem, nie weszła w inny związek. Choć mówiło się, że spotyka się ze Sławkiem Uniatowskim, to ta relacja nie przekształciła się w nic trwałego. Zamiast inwestować uczucia w nowe związki, aktorka wspomina te stare. W sobotę zamieściła na Instagramie zdjęcie z byłym partnerem, Jakubem Sićko i jego obecną dziewczyną.

Wspólny wieczór z ex i jego dziewczyną. Nadal przyjaciele - podpisała fotografię.
 

Przyjacielskie relacje z ex? To rzadkość, ale okazuje się, że można. Na jednym zdjęciu jednak się nie skończyło. Dzień później Włodarczyk opublikowała kolejną fotografię z Sićko, tym razem pochodzącą ze starej sesji dla VIVY!.

Ostatni wspólny wieczór zainspirował mnie do wrzucenia paru fot. Ładna ta sesja, stara ale jara. Nie, powrotów nie będzie. Wspólne sesje do VIVY! pecha przynoszą - napisała.
 

I tu - zdaniem fanów - granica została przekroczona. Przyjacielskie relacje z ex - super. Ale wrzucanie zdjęć z okresu narzeczeństwa, gdy były partner ma nową dziewczynę? Internauci byli zniesmaczeni.

Jego obecna partnerka będzie bardzo zadowolona, jak zobaczy to zdjęcie... Sorry, ale trochę to niesmaczne. Zwyczajnie i po ludzku.

Zgadzacie się z tą krytyką?

WJ