Anna Wendzikowska POTWIERDZA, że rozstała się z Patrykiem Ignaczakiem. Nie musiała - to zdjęcie mówi jeszcze więcej

Anna Wendzikowska przyznała, że jej związek się zakończył. Zanim to zrobiła, wrzuciła do sieci zdjęcia, które mogły być wskazówkami, że doniesienia są prawdziwe.

Anna Wendzikowska i Patryk Ignaczak właśnie zakończyli swój trwający trzy lata związek. Jak donosił wczoraj Fakt, muzyk wyprowadził się z mieszkania na Mokotowie. Kryzys między tą dwójką trwał podobno już od dawna, a problemów nie udało im się rozwiązać. Choć do tej pory Wendzikowska nie chciała udzielić komentarza, w środę Party informowało, że gwiazda potwierdziła, że jej związek z Ignaczakiem należy już do przeszłości. 

Podobno po rozstaniu Ignaczak zaszył się w mieszkaniu kolegi, a Wendzikowska wybrała się z córką w polskie góry. Wyprawą chętnie chwaliła się na Instagramie, a wskazówką na temat rozstania mógł być opis, jaki zamieściła pod jednym ze zdjęć sprzed pięciu dni.

Podziwiamy widoki... bo listopad też może być piękny. Beskidy, piękna Polska. Ciesz się życiem, inspiruj się. Matka i córka zawsze razem, miłość, jak żadna inna - napisała w serii hashtagów.

Wygląda więc na to, że Wendzikowska dobrze znosi rozstanie i tymczasowo planuje w pełni poświęcić się wychowywaniu córki.

MK

Więcej o: