Olga Bołądź, Aleksandra Kisio, Monika Rudnik? My typujemy kogoś zupełnie innego. Kto powinien zagrać Annę Przybylską? [SONDA]

Radosław Piwowarski wyreżyseruje film na podstawie życia Anny Przybylskiej. Która aktorka powinna zagrać główną rolę?

Anna Przybylska dwa lata temu przegrała walkę z chorobą. Radosław Piwowarski , który odkrył w niej talent i zaangażował ją do roli Marylki w "Złotopolskich", od dawna mówił o tym, że chce uczcić jej pamięć filmem jej poświęconym. Plany te stają się coraz bardziej realne . Film będzie nosił nazwę "Gwiazda" i, jak donoszą różne źródła, zostanie zrealizowany przy współpracy z Cyfrowym Polsatem. Choć castingi do głównej roli odbędą się dopiero w listopadzie, w mediach od dawna krążą nazwiska aktorek (i nie tylko), które mają szansę go wygrać ze względu na fizyczne podobieństwo.

Jedne z pierwszych doniesień typowały do roli Przybylskiej Monikę Rudnik , agentkę nieruchomości ze Słupska, która według niektórych jest łudząco podobna do Przybylskiej. Od jakiegoś czasu głośno mówiło się także o tym, że rolę dostanie Olga Bołądź . W sierpniu natomiast pojawiły się kolejne typy, które wskazywały Aleksandrę Kisio . Jednak aktorek, które przypominają Przybylską, jest znacznie więcej. Internauci zauważyli na przykład, że podobne do niej są między innymi Joanna Osyda czy Gabi Drzewiecka, a to nie koniec listy. Co powiecie na Aleksandrę Hamkało albo Katarzynę Maciąg?

Która z nich powinna się wcielić w rolę Anny Przybylskiej w filmie "Gwiazda"? Zobaczcie nasze propozycje i zagłosujcie w sondzie!

MK

Kto powinien zagrać Annę Przybylską?