Aleksandra Kisio

Aleksandra Kisio

Aleksandra Kisio jest polską aktorką, znaną z ról w wielu polskich filmach i serialach, takich jak „Barwy szczęścia”, „Pierwsza miłość” i „Kariera Nikosia Dyzmy”. Ma na swoim koncie udział w „Tańcu z gwiazdami”. Jakiś czas temu w mediach było głośno o konflikcie aktorki z jej matką – Izabelą Kisio.

Imię i nazwisko: Aleksandra Kisio
Data urodzenia: 22 marca 1983
Miejsce urodzenia: Szczecin
Zawód: aktorka
Facebook: facebook.com/olakisiofanpage
Instagram: @aleksandrakisio_official

Kariera aktorska Aleksandry Kisio

Aleksandra Kisio ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi. Debiutowała w 2001 roku w cyklu filmów „Święta polskie”. W jej filmografii znajdują się takie produkcje jak: „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Kasia i Tomek”, „Lokatorzy”, „Bulionerzy”, „M jak miłość”, „Siedem przystanków na drodze do raju”, „Pensjonat pod różą”, „Tylko miłość”, „Barwy szczęścia”, „Samo życie”, „Pierwsza miłość” i „Prosto w serce”.
W 2011 roku aktorka wzięła udział w programie rozrywkowym „Taniec z gwiazdami” emitowanym na antenie telewizji TVN. Partnerem Aleksandry Kisio na parkiecie był Łukasz Czarnecki. Para zajęła ósme miejsce.

Życie prywatne i konflikt z matką

Kilka lat temu w mediach pojawiły się informacje na temat konfliktu Aleksandry Kisio z matką Izabelą Kisio-Skorupą. Matka Aleksandry opowiadała w brukowcach o niewdzięczności swojej córki i o tym, że zawdzięcza karierę właśnie jej. Izabela Kisio stwierdziła również, że dawniej musiała poświęcić się dla córki, aby Aleksandra mogła spełnić swoje marzenia. Dzięki temu Ola Kisio uczyła się w polsko-amerykańskiej szkole oraz mogła pozwolić sobie na pójście do szkoły filmowej. Konflikt zaczął się, kiedy kobiety zamieszkały razem w Szczecinie. Po przeprowadzce matka i córka kupiły wspólne mieszkanie, jednak nie układało im się dobrze. Matka Aleksandry twierdzi, że córka po jednej z kłótni wyrzuciła ją z domu. Aleksandra Kisio stanowczo zaprzeczyła słowom matki i poprosiła media o uszanowanie jej prywatności. Niedługo po tym, Izabela Kisio ogłosiła, że pogodziła się z córką, jednak Aleksandra wciąż nie komentuje sprawy.

aleksandra kisio

Więcej o:

aleksandra kisio

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.