Ola Kisio niedawno wzięła ślub. Szczegóły ujawnia dopiero teraz. "Nie miałam długiej sukni, bo..."

Tydzień temu Ola Kisio opublikowała na Instagramie zdjęcie ze ślubu. Teraz mówi o jego szczegółach. Prawdopodobnie ceremonia odbyła się kilka miesięcy temu.

Ola Kisio kilka dni temu poinformowała fanów, że wzięła ślub. Pokazała zdjęcie z ceremonii i podziękowała gościom za przybycie. Uroczystość mogło odbyć się już kilka miesięcy temu. 

Jak donosi Jastrząbpost.pl, przyjęcie odbyło się w czerwcu. Kisio wraz ze swoim partnerem pobrali się po 15 latach związku. Dlaczego zdecydowali się na ślub?

Zdecydowaliśmy się na ślub w momencie, kiedy urodziło nam się dziecko. To jest ten powód, żeby spoić tę rodzinę, również żeby zadbać o jakieś aspekty prawne związane z życiem naszego syna. To jest jedna sprawa, a druga sprawa - po prostu przyszedł taki moment i poczuliśmy, że to jest to - wyznała w rozmowie z Jastrzabpost.pl.

Aktorka podczas wywiadu opowiedziała także o sukni ślubnej. Zamiast tradycyjnej kreacji, Kisio wybrała białą, koktajlową sukienkę w pół łydki, marki Marlu, która eksponowała także jej ramiona. 

Nie miałam długiej sukni, bo wymarzyłam sobie sukienkę koktajlową. Ślub i przyjęcie odbywało się w ogrodzie. Wymarzyła mi się koktajlowa sukienka, bo to był taki koktajl, tak mi było wygodnie i tak się dobrze czułam. Zresztą zawsze o tym marzyłam, żeby to była sukienka koktajlowa - powiedziała. 

Kisio wyraźnie zaznaczyła, że nie chciała afiszować się z imprezą, która miała ściśle prywatny charakter. Marzyła, aby to było tylko jej święto. I udało się! 

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.