Jennifer Aniston miała toksyczną relację z matką, a Kisio ze swoją już nie ma kontaktu. Takich konfliktów jest więcej

26 maja to wyjątkowa data w kalendarzu. W Polsce obchodzi się Dzień Matki. Jednak nie każdy świętuję ten dzień tak, jak się powinno. Oto gwiazdy, których relacje z mamami nie układały się zbyt dobrze.

Bądź na bieżąco. Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Wiele gwiazd szczyci się, tym, że mają świetne relacje z rodzicami. Matki bardzo często pomagają im stawiać pierwsze kroki w świecie show-biznesu, wspierają i pomagają radzić sobie ze wszystkimi trudnościami. Niestety nie wszyscy celebryci mogą się pochwalić ciepłymi stosunkami z matką.

Joanna Krupa, Marina Łuczenko-SzczęsnaJanachowska kupiła identyczny wózek, co księżna Kate. Te dzieci wożą się drogimi brykami

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Agnieszka Włodarczyk 

Agnieszka Włodarczyk, w przeszłości doświadczyła problemów w kontaktach z matką. Konflikt aktorki z jej rodzicielką zaczął się kilka lat temu. Celebrytka uważała, że matka wkładała zbyt wiele starań w zrobienie z niej gwiazdy. Włodarczyk miała pretensję, że kobieta więcej uwagi poświęcała karierze córki niż jej samej. Pogodziły się po latach.

Z mdr decyzj Ci do twarzyZ mdr decyzj Ci do twarzy kkatny / KTNY KAROL/KAPIF.pl

Jennifer Aniston 

Gwiazda "Przyjaciół" pochodzi z aktorskiej rodziny. Jej ojciec to Johna Aniston, a matką jest Nancy Dow. Aktorka w dzieciństwie nie mogła dogadać się ze swoją rodzicielką. Kobieta bardzo ceniła sobie wygląd i prezencję. Właśnie to był jeden z powodów, przez które zbudowała toksyczną relację ze swoją córką. Aniston przez matkę wpadła w ogromne kompleksy, do dziś ma o to żal do niej. Przyznała, że czasami nie odzywały się do siebie przez lata.

Jennifer AnistonJennifer Aniston YouTube/@A Swizzle EAST NEWS pobrane 26.05

Aleksandra Kisio

Nie najlepsze relacja ze swoją mamą ma również  Aleksandra Kisio. Kilka lat temu na łamach tabloidu Izabela Kisio-Skorupka opowiedziała o tym, że córka wyrzuciła ją z domu. Co więcej, kobieta żaliła się, że narzeczony aktorki odnosił się do niej bez szacunku. W odpowiedzi na te słowa gwiazda wydała oświadczenie, w którym wszystkiemu zaprzeczyła, a następnie odcięła się od swojej rodzicielki. Obie panie do dziś pozostają skonfliktowane i nie utrzymują ze sobą kontaktu. Matka aktorki nie została nawet zaproszona na jej ślub. 

VIVA Najpikniejsi 2006VIVA Najpikniejsi 2006 mwegrzyn / WGRZYN MAREK/KAPiF.pl

Edyta Górniak

Przez lata słabe relacje z mamą miała również Edyta Górniak. Piosenkarka zarzucała jej, że nie okazywała jej czułości i nie wspierała w trudnych chwilach.

W dzieciństwie byłam bardzo karcona. Dorastałam w przekonaniu, że nie zasługuję na miłość mamy. Więc się coraz bardziej starałam. A czym się bardziej starałam, tym ona mnie bardziej poniżała. Myślałam, że robię wszystko nie dość dobrze, żeby, zasłużyć na miłość mamy - powiedziała Edyta Górniak w jednym z wywiadów.

Co więcej, kiedy gwiazda rozwiodła się z Dariuszem Krupą, jej mama opowiedziała się w mediach po stronie zięcia. Pomimo trudnej przeszłości panie pogodziły się i obecnie mają ciepłe relacje.

Edyta Górniak z mamąEdyta Górniak z mamą Screen / Instagram / Edyta Górniak

Anna Wendzikowska

Również Anna Wendzikowska nie miała najłatwiejszego dzieciństwa. Prezenterka nie ukrywa, że nie utrzymuje kontaktu z rodzicami, którzy byli wobec niej bardzo wymagający i jako dziecko musiała się bardzo starać, aby zyskać ich aprobatę.

Miałam w domu tak wyśrubowane wymagania, że nie było wyjścia. Słabo to wspominam, ponieważ musiałam uczyć się mnóstwa bezsensownych rzeczy, zamiast rozwijać się w tym, co było moje. Tylko dlatego, że oczekiwano ode mnie, że z każdego przedmiotu będę miała szóstkę. Koszmar - zdradziła jakiś czas temu na instagramowym profilu

Dodała także, że obecnie rodzice nie pomagają jej w opiece nad córkami.

Anna Wendzikowska z córkamiAnna Wendzikowska z córkami Instagram - Anna Wendzikowska

Więcej zdjęć gwiazd, o których napisaliśmy, znajdziecie w galerii u góry strony. 

Joanna OpozdaOpozda świętuje swój pierwszy Dzień Matki. "Vincent rano złożył mi życzenia"

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: