Około 22:30 14 lipca doszło do tragicznego zamachu w Nicei, we Francji. Zamachowiec rozpędzoną ciężarówką na odcinku 2 kilometrów taranował tłum ludzi świętujących na promenadzie Dzień Bastylii, francuskie święto narodowe. Ze wstępnych informacji wynika, że zginęły 84 osoby, a ponad 100 zostało rannych, bilans ofiar jednak stale się zmienia.
Do miasta zjechały rzesze turystów, aby oglądać tradycyjny pokaz fajerwerków nad morzem. W Nicei tego wieczoru realizowano też zdjęcia do "Ciemniejszej strony Greya", czyli drugiej części "50 twarzy Greya". Jak dowiadujemy się z oficjalnego oświadczenia producenta filmu, cała ekipa filmowa, w tym główne gwiazdy filmu: Jamie Dornan i Dakota Johnson są bezpieczni i zdrowi.
Produkcja potwierdza, że wszyscy, którzy pracowali na południu Francji, mają się dobrze. Każdy członek ekipy jest bezpieczny i zdrowy. Dziękujemy za wszystkim za wiadomości i troskę. To kolejny smutny dzień dla Francji i świata - napisał na Facebooku producent Dana Brunetti.
W Nicei w noc zamachów była także Rihanna, która miała mieć koncert w piątek. Wydarzenie zostało odwołane.
ZI
"Stało się tak, że guz odbił". Adrian ze "Ślubu" przekazał wieści o stanie zdrowia
Zagadkowa śmierć Patryka Palczyńskiego na morzu. Według śledczych sam się związał. Rodzina mówi o zbrodni
Niespodziewana reakcja córki Wiśniewskiego i Mandaryny na pytania o ich związek. Nie wytrzymała
Marcin Wrona pokazał pierwsze chwile po operacji. Nie ukrywa, z czym się mierzy
Wszystko kręci się wokół butów Kołodziejczaka. "Mówią, że mi odbiło"
Lichtman wspomina ostatnie spotkanie z Krawczykiem. "Nie mogłem powstrzymać łez"
Michał Wiśniewski i Mandaryna znów razem. Ich syn przerwał milczenie
Słyszy jedno pytanie: "Ile zapłaciłeś Książulowi?". Restaurator ujawnił prawdę o wizycie
Weronika Rosati: Profesorowie w szkole filmowej nie byli przyjaźnie nastawieni, bo miałam więcej dorobku niż niektórzy wykładowcy