Zamach w Nicei. W mieście kręcono "Ciemniejszą stronę Greya". Co z ekipą? Jest oświadczenie

W Nicei przebywała ekipa "Ciemniejszej strony Greya" w tym główne gwiazdy filmu: Jamie Dornan i Dakota Johnson. Jak dowiadujemy się z oficjalnego oświadczenia, nikt z filmowców ani aktorów nie ucierpiał.

 Około 22:30 14 lipca doszło do tragicznego zamachu w Nicei, we Francji. Zamachowiec rozpędzoną ciężarówką na odcinku 2 kilometrów taranował tłum ludzi świętujących na promenadzie Dzień Bastylii, francuskie święto narodowe. Ze wstępnych informacji wynika, że zginęły 84 osoby, a ponad 100 zostało rannych, bilans ofiar jednak stale się zmienia.

Do miasta zjechały rzesze turystów, aby oglądać tradycyjny pokaz fajerwerków nad morzem. W Nicei tego wieczoru realizowano też zdjęcia do "Ciemniejszej strony Greya", czyli drugiej części "50 twarzy Greya". Jak dowiadujemy się z oficjalnego oświadczenia producenta filmu, cała ekipa filmowa, w tym główne gwiazdy filmu: Jamie Dornan i Dakota Johnson są bezpieczni i zdrowi.

Produkcja potwierdza, że wszyscy, którzy pracowali na południu Francji, mają się dobrze. Każdy członek ekipy jest bezpieczny i zdrowy. Dziękujemy za wszystkim za wiadomości i troskę. To kolejny smutny dzień dla Francji i świata - napisał na Facebooku producent Dana Brunetti.

W Nicei w noc zamachów była także Rihanna, która miała mieć koncert w piątek. Wydarzenie zostało odwołane. 

ZI