Szukasz idealnego stroju kąpielowego? Oto 5 modeli, które najczęściej wybierają gwiazdy

Upalne temperatury sprzyjają wakacyjnym wojażom. Jaki strój zabrać ze sobą na wakacje? Gwiazdy stawiają w tym sezonie na 5 głównych trendów.

PASKI

Jednym z najbardziej ponadczasowych trendów w strojach kąpielowych są paski. Bez różnicy, czy zdecydujesz się na odsłaniające sporo ciała bikini, czy na elegancki jednoczęściowy strój - paski sprawią, że będziesz wyglądać świetnie. Noszą je na plażach m.in. Maffashion, Kendall Jenner czy Vanessa Hudgens.

MaffashionMaffashion materiały partnerów materiały partnerów

Vanessa HudgensVanessa Hudgens materiały partnerów materiały partnerów

SEKSOWNY JEDNOCZĘŚCIOWY STRÓJ

Jednoczęściowy strój może być niezwykle seksowny. W tym sezonie gwiazdy stawiają na mocno powycinane modele z ponętnymi paseczkami. Taki strój sprawdzi się i na plaży, i na basenie. Najlepsze przykłady to Sara Boruc i Natalia Siwiec. Obie celebrytki uwielbiają ten trend.

Natalia SiwiecNatalia Siwiec materiały partnerów materiały partnerów

Natalia SiwiecNatalia Siwiec materiały partnerów materiały partnerów

KOLOROWE BIKINI

Latem warto zaszaleć z kolorem. Jaskrawe barwy świetnie podkreślają bowiem złotą opaleniznę. Żółte, czerwone, błękitne, różowe - do wyboru do koloru! Polskie gwiazdy właśnie w takich strojach widywane są najczęściej. Modele w zdecydowanych barwach wybierają Natalia Siwiec, Doda czy Ewa Chodakowska.

Ewa ChodakowskaEwa Chodakowska materiały partnerów materiały partnerów

DodaDoda materiały partnerów materiały partnerów

BEŻE, BIELE I PLECIONKI

Bożowe plecione stroje kąpielowe to wersja dla pań kochających modę. Trzeba jednak zaznaczyć tutaj ważną rzecz - są to stroje raczej do opalania, niż kąpieli. Wyglądają jednak przepięknie. Noszą je Sara Boruc i młoda, śliczna aktorka Sandra Staniszewska. Jeżeli nie zdecydujesz się na taki kostium, możesz zawsze postawić na plecioną narzutkę - taki patent stosuje Ola Ciupa.

Sara BorucSara Boruc materiały partnerów materiały partnerów

Sandra StaniszewskaSandra Staniszewska materiały partnerów materiały partnerów

MONOKINI

Monokini to wersja plażowa dla odważnych, bo przeważnie odsłania dużo i bardzo seksownie eksponuje ciało. Wcale nie trzeba jednak być chudzielcem, by je nosić. Kobiece kształty w takim modelu prezentują się niezwykle imponująco. Wystarczy spojrzeć na Joannę Krupę, Honoratę Skarbek lub "Słowiankę Donatana" - Olę Ciupę.

Honorata SkarbekHonorata Skarbek materiały partnerów materiały partnerów

Joanna KrupaJoanna Krupa materiały partnerów materiały partnerów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.