Ola Ciupa

Ola Ciupa

Ola Ciupa to polska modelka, która zyskała rozgłos po wystąpieniu w teledysku Cleo i Donatana do utworu "My Słowianie" w roku 2013. Rok później została zaproszona przez muzyczny duet do udziału w ich drugim teledysku "Brać".


Pełne imię i nazwisko: Aleksandra Ciupa
Data urodzenia: 1 sierpnia 1990r.
Miejsce urodzenia: Radomsko
Zawód: modelka
Instagram: @ola_ciupa
Facebook: facebook.com/OlaCiupa1/

Ola Ciupa - początki kariery

Ola Ciupa od wczesnej młodości brała udział w konkursach piękności. Pierwszy większy sukces osiągnęła w wieku dwudziestu trzech lat, gdy zdobyła tytuł I Wicemiss Mazowsza. W roku 2013 dostała się do finału konkursu Foto Models Poland 2013.
W tym samym roku zadebiutowała przed kamerami. Wystąpiła w teledysku zespołu Mega Dance "Czegoś ciągle mi brak". Kilka miesięcy później na kanale iTV zaczęła prowadzić program Discostacja.

Ola Ciupa - przełom w karierze

Przełom w karierze Ciupy nastąpił pod koniec 2013 roku. Wystąpiła wtedy w klipie do piosenki "My Słowianie" stworzonej przez Cleo i Donatana. Piosenka stała się hitem, a śmiały i odważny teledysk ukazujący wdzięki Ciupy był szeroko komentowany w mediach. Atmosferę wokół Ciupy i jej biustu podgrzał fakt, że piosenka została wybrana do reprezentowania Polski w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji w roku 2014. Ciupa została wybrana na jedną z osób towarzyszących Cleo na scenie podczas konkursu. Wcieliła się w rolę praczki. W czasie występu pokazała się na scenie ubrana w wyzywający strój słowiański i sugestywnymi ruchami imitowała pranie na tarze.
Na fali popularności zdobytej dzięki teledyskowi Ciupa rozebrała się na łamach czasopisma dla mężczyzna CKM.
W czerwcu 2014 roku Ciupa otrzymała od 4fun.tv propozycję prowadzenia programów Summer Hits, Summer Music oraz Summer Party. Na propozycję przystała i rozpoczęła pracę jako prezenterka.
Jesienią 2014 roku Ciupa zagrała w kolejnym teledysku Donatana, tym razem do utworu "Brać". Utwór powstał we współpracy z zespołem Enej.
W marcu 2015 widzowie telewizji Polsat mogli oglądać Ciupę w programie Celebrity Splash!

Zobacz także:

Cleo - Donatan - Natalia Siwiec

ola ciupa

Więcej o:

ola ciupa

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.