Mikołaj Krawczyk po rozstaniu z Agnieszką Włodarczyk , nie czekał długo na nową miłość. Aktor poznał na planie serialu Sylwię Juszczak, która jest nową bohaterką w produkcji Polsatu. Co prawda, nie mieli okazji grać wspólnych scen, ale ich znajomość przeniosła się poza plan "Przyjaciółek". Jak donosił "Fakt", zaczęli spotykać się na początku tego roku. Z kolei dziennikarze tygodnika "Rewia" zdradzają nieco więcej. Gdy poznali się, ponoć od razu przypadli sobie do gustu.
Podobno natychmiast między nimi zaiskrzyło - informuje "Rewia".
Sylwia wie, że Mikołaj ma opinię niezbyt stałego w uczuciach, ale miłość zwyciężyła - tłumaczy osoba z otoczenia Juszczak.
Podobno ich relacja rozwinęła się na tyle, że postanowili wkroczyć w nowy etap znajomości. Para ponoć zamieszkała już razem.
KS