Na pewno zdarzyło się, że rodzice Was zawstydzili. Ale nie w TV przed milionami widzów. Brooklyn Beckham na długo to zapamięta

David Beckham to nie tylko była gwiazda piłki czy model, ale i skuteczna przyzwoitka dla nastoletniego syna.

Czerwieniącego się Brooklyna jeszcze nie widzieliśmy. Syn Davida Beckhama siedział na widowni show, w którym gościł jego tata. Piłkarz chwalił 16-latka, że sam zarabia na swoje ciuchy i buty pracą w kawiarni. Ku wyraźnemu zaskoczeniu chłopaka, zdradził też szczegóły jego pierwszej randki. Pąsowy ze wstydu nastolatek, mógł tylko przykryć twarz dłonią.

To było w walentynki dwa lata temu. Brooklyn miał wtedy 14 i pół roku. Przyszedł do mnie i zapytał, czy może zaprosić swoją dziewczynę do restauracji. Zgodziłem się, ale musiałem porozmawiać z Victorią. Pytam ją, czy nasz syn może iść, a ona tylko: Serio?! Zgodziła się, ale kazała mi zawieźć go do restauracji i siedzieć z nim w środku. To był jej warunek. Pojechaliśmy do małego lokalu z sushi. On usiadł z dziewczyną przy barze, a ja z 5 stolików z tyłu - śmiał się Beckham.
embed

Prowadzący show zwrócił uwagę, że tak znanej osobie trudno chyba było pozostać nierozpoznanym. David dodał jedno:

A przy okazji. Moja córka ma dziś 4 lata. Gdy zacznie randkować, to będę siedział nawet bliżej - zapowiedział.

Jak widać, przy całej sławie i życiu w luksusach, David i Victoria potrafią zachować zdrowy rozsądek wobec własnych dzieciaków. Możecie zobaczyć fragment tej rozmowy w wideo poniżej.

 

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

Więcej o: