Wyciekły niewyretuszowane zdjęcia J.Lo. Jak wygląda bez Photoshopa? Jesteśmy zszokowani

Jennifer Lopez jest kolejną gwiazdą, której nieretuszowane zdjęcia trafiły do sieci. Te jednak różnią się od wszystkich innych.

W ostatnich tygodniach do sieci wyciekły zdjęcia (bez obróbki w Photoshopie) kilku gwiazd. Widzieliśmy więc już np. naturalną urodę Cindy Crawford i Beyonce . 49-letnia modelka uwieczniona na zdjęciu dla meksykańskiego "Marie Claire" ma zmarszczki, a a skóra Beyonce na zdjęć dla L'Oreal z 2013 roku pokryta jest niedoskonałościami . Nieretuszowane zdjęcia J.Lo także pochodzą z sesji dla kosmetycznego giganta. Fotografie 45-letniej piosenkarki wykonano cztery lata temu. Wygląda na nich... oszałamiająco. Nigdy nie wątpiliśmy w jej urodę, ale to przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Jest piękna, zgrabna, a grafik naprawdę nie miałby w tym przypadku zbyt dużo pracy.

<< ZOBACZ J.LO BEZ RETUSZU >>

Nie są to zdjęcia bez makijażu. Widać, że latynoska wokalistka przed wciśnięciem spustu migawki spędziła czas pod opieką wizażysty. Ma pomalowane powieki i brwi. Światło nie jest ostre, otoczenie ciemne, a zbliżeń na twarz nie ma. Niemniej, wiele kobiet w wieku 40+ może śmiało pozazdrościć Lopez jej ciała.

Staram się przekazać tymi zdjęciami, że możesz mieć wszystko pod kontrolą i wyglądać pięknie. Chodzi o bycie nowoczesną kobietą i gładkie wychodzenie z typowych dla nas problematycznych sytuacji. To mój pomysł na bycie kobietą - tak J.Lo opisywała kampanię dla L'Oreal w 2011 roku.

Jennifer LopezJennifer Lopez Screen z Twitter.com/JLo/ Screen z Twitter.com/JLo/

To, że Jennifer Lopez ma tak idealne ciało to nie przypadek. Regularnie ćwiczy. Jak? Możecie to zobaczyć np. na filmie, który pokazała na Instagramie:

Zobacz wideo

socha

<

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.