Anna Dereszowska i Piotr Grabowski przyszli na premierę z córką. To dopiero rzadki widok!

Anna Dereszowska nie pokazywała do tej pory swojego dziecka.

W niedzielę w Teatrze Adama Mickiewicza w Częstochowie odbyła się premiera spektaklu warszawskiego Teatru Komedia pt. "Siostrunie", u boku Jolanty Fraszyńskiej , Katarzyny Żak i Aleksandry Szwed gra w nim Anna Dereszowska . Piękną aktorkę z widowni oklaskiwał nie tylko jej ukochany Piotr Grabowski, lecz także córeczka pary, 5-letnia Lena.

Anna Dereszowska z córką LenkąAnna Dereszowska z córką Lenką Kapif Kapif

Annę Dereszowską i Piotra Grabowskiego łączy burzliwy związek. Trudne uczucie, które rodziło się na oczach mediów, ostatnio zostało wystawione na próbę. Plotkowano o kryzysie, pakowaniu walizek, odrzuconych zaręczynach i rozstaniu. Pogłoskom zaprzeczyli sami zainteresowani, gdy 2 miesiące temu przyszli razem na premierę teatralną (Zobacz: Dereszowska i Grabowski znowu razem na salonach. Po kryzysie nie ma już śladu!), było to jednak ich pierwsze wspólne wyjście od niespełna roku. Teraz pokazali się nie tylko razem jako para, ale jako rodzina. Zdjęcia z niedzielnej imprezy sugerują, że ich uczucie się ustabilizowało.

Anna Dereszowska, LenaAnna Dereszowska, Lena Kapif Kapif

Po premierze wszyscy poszli na afterparty. Rezolutna Lena w otoczeniu aktorskiej rodziny świetnie się bawiła. Ukradła swojej mamie całe zainteresowanie. Aktorka czujnym okiem obserwowała, jak mała lawiruje pomiędzy reporterami i artystami.

Anna DereszowskaAnna Dereszowska Kapif Kapif

Anna DereszowskaAnna Dereszowska Kapif Kapif

Zobacz wideo

aga

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.