Zygmunt Solorz-Żak NIE DOSTAŁ rozwodu!

Czwartą rozprawę zaplanowano na koniec marca.

Miliarder jest w trakcie rozwodu z Małgorzatą Żak , z którą był związany 20 lat. Pozew trafił do sądu w lutym zeszłego roku. Do tej pory odbyły się trzy rozprawy. Ostatnia kilka dni temu także nie zakończyła się rozwiązaniem małżeństwa.

Nie zapadło orzeczenie w sprawie rozwodu. Kolejny termin wyznaczono na 22 marca - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl Joanna Adamowicz z Sekcji Prasowej Sądu Okręgowego Warszawa-Praga.

Zygmunt Solorz-Żak i Małgorzata Żak, rozprawa rozwodowaZygmunt Solorz-Żak i Małgorzata Żak, rozprawa rozwodowa KAPIF KAPIF

Para najprawdopodobniej będzie musiała porozumieć się w kwestii podziału majątku. Fortuna 57-letniego Solorza-Żaka szacowana jest na ponad 8 mld złotych. Poza telewizją Polsat należą do niego także m. in. Cyfrowy Polsat, Polkomtel czy Invest Bank.

Miliarder ma rezydencję w podwarszawskiej Starej Miłosnej, willę na południu Francji i wiele innych posiadłości w różnych zakątkach świata. Jest posiadaczem helikoptera Bell, a także małego odrzutowca Cessna CJ2, o jachcie nie wspominając - czytamy w se.pl.

Fot. Krzysztof Miller / AG

Jeszcze nie tak dawno wydawało się, że sprawa potoczy się gładko i bardzo sprawnie. Jak wynikało z informacji fakt.pl, mimo decyzji o rozwodzie, para miała pozostawać w przyjacielskich stosunkach.

Małgorzata Żak i Zygmunt Solorz-Żak.Małgorzata Żak i Zygmunt Solorz-Żak. KAPIF KAPIF

W ocenie przyjaciółki Małgorzaty Żak pierwsza rozprawa która odbyła się w połowie maja ubiegłego roku, miała być tą ostatnią.

Małgosia i Zygmunt nie zamierzają się kłócić, o publicznym praniu brudów nie mówiąc. To będzie spokojny i szybki rozwód - twierdziło źródło tabloidu.

Zygmunt Solorz-Żak z żoną Małgorzatą SolorzZygmunt Solorz-Żak z żoną Małgorzatą Solorz REPORTER/Fotek/REPORTER REPORTER/Fotek/REPORTER

Zygmunt Solorz-Żak i Małgorzata Żak mają dwoje dzieci: Piotra i Olę.

emjot

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.