Meghan Markle o świętach z royalsami. "To tak jak duża rodzina, taka jak zawsze chciałam"

Meghan i książę Harry wystąpili w serialu dokumentalnym Netfliksa. W jednym z odcinków Markle wspomina swoje "niesamowite" pierwsze święta Bożego Narodzenia z członkami rodziny królewskiej. Zdradziła obok kogo siedziała przy stole.

Na Netfliksie możemy obejrzeć serial dokumentalny, który opowiada o życiu Meghan Markle i księcia Harry’ego. Przez prawie dwa lata kamery towarzyszyły im podczas najważniejszych wydarzeń. Para chętnie wspomina też wcześniejsze wydarzenia. Wiele tłumaczą, a także dzielą się swoimi emocjami.

Zobacz wideo Najlepsze polskie talk-show, które pamiętamy z lat 90. [Popkultura]

Demi Moore i Bruce Willis zostaną dziadkamiDemi Moore zostanie babcią. Pokazała intymne zdjęcie ciężarnej córki

Meghan szczerze o pierwszych świętach z Harrym

Meghan Markle zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak wyglądały jej pierwszej święta z rodziną królewską. Okazuje się, że spędziła je wraz z nimi jeszcze przed ślubem z Harrym, czyli w 2017 roku.

Pamiętam doskonale pierwsze Boże Narodzenie w Sandringham  – powiedziała 41-letnia Meghan.
Dzwonię do mamy, a ona mnie pyta: "Jak leci? Powiedziałam zupełnie szczerze: "O mój Boże, to niesamowite". "To tak jak duża rodzina, taka jak zawsze chciałam"– dodała. - Ciągły ruch, energia i zabawa.

Meghan Markle zdradza szczegóły

Meghan pochwaliła się też, obok kogo siedziała przy świątecznym stole. Okazało się, że usadzoną ją obok księcia Filipa.

Pomyślałam, że to było takie cudowne. Rozmawialiśmy i było tak wspaniale. I rozmawiałam o tym i rozmawiałam o tamtym.

Dodała też, że Harry przekazał jej, że dziadek ma problemy ze słuchem.

Prawdopodobnie nie słyszał całej naszej rozmowy- przekazała. - Ale poszła naprawdę dobrze! - podsumowała.
Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Co ciekawe, pojawienie się Meghan przy świątecznym stole było odejściem od typowego protokołu, ponieważ niezamężni partnerzy członków rodziny królewskiej nie byli wcześniej zapraszani do Sandringham na święta. Przykładowo Kate Middleton w 2010 roku nie uczestniczyła w królewskich świętach, mimo że była już wtedy narzeczoną księcia Williama.

W 2018 roku, czyli już po ślubie, Harry i Meghan udali się do Sandringham na drugie wspólne Boże Narodzenie. Meghan była już wtedy w ciąży. Archie przyszedł na świat w maju 2019 roku. I to była ostatnia wigilia wraz z królewską rodziną. Para pierwsze święta syna spędziła sama w Kanadzie.

Po spędzeniu dwóch ostatnich świąt Bożego Narodzenia w Sandringham, Ich Królewskie Wysokości spędzą tegoroczne świąteczne wakacje jako nowa rodzina z matką księżnej, Dorią Ragland. Ta decyzja jest zgodna z precedensem ustanowionym wcześniej przez innych członków rodziny królewskiej, i ma poparcie Jej Królewskiej Mości Królowej - przekazano wówczas w komunikacie.

Doda, Dariusz PachutDoda spędzi święta z Dariuszem Pachutem? Wybrnęła. "Może jestem jakaś dziwna"

Więcej o: