Co za zachowanie księcia Williama na wyścigach konnych. Tak potraktował teściową

Książę William pojawił się na wyścigach konnych Royal Ascot. U jego boku zabrakło księżnej Kate. Na wydarzeniu nie obyło się bez wpadki, a tym gestem następca brytyjskiego tronu kolejny raz zdobył serca internautów.

Na tegorocznych wyścigach konnych Royal Ascot nie zabrakło następcy brytyjskiego tronu, który pojawił się na wydarzeniu bez księżnej Kate u boku. Middleton nadal nie powróciła do pełnienia obowiązków, choć pojawiła się na paradzie z okazji urodzin króla. Książę William wykonał ważny gest, dzięki czemu kolejny raz go doceniono.

Zobacz wideo Zobaczcie, jak mieszkają księżna Kate i książę William

Książę William wspomógł teściową na wyścigu konnym

Kolejny raz książę William pojawił się na wydarzeniu bez ukochanej, która cały czas wraca do zdrowia. Jak księżna Kate ujawniła w marcu, choruje na nowotwór. Następca brytyjskiego tronu jak zwykle poradził sobie w trudnej sytuacji, z którą mierzy się już od dłuższego czasu. Starszy syn króla Karola III musiał wyciągnąć z opresji teściową.

Carole Middleton również pojawiła się na wyścigach konnych i była w niemałych tarapatach. Jej obcas utknął w trawie, ale na pomoc ruszył jej zięć. Książę William pomógł Middleton i podał jej dłoń, by mogła się na nim wesprzeć. Dzięki temu Carole wyszyła z sytuacji bez szwanku - podobnie jak jej obuwie. Tym gestem kolejny raz książę Walii udowodnił, że zawsze można na niego liczyć. W mediach społecznościowych internauci rozpływali się nad jego postawą, podkreślając jego szarmanckość i dżentelmeńską postawę. " Prawdziwy, kochający zięć", "Zawsze jest dżentelmenem", "No i właśnie tak powinno traktować się teściową" - możemy przeczytać w komentarzach. W naszej galerii na górze strony zobaczycie, jak na wydarzeniu prezentowali się książę William oraz Carole Middleton.  

Książę William skończył 42 lata. Zdjęcia z okazji jego urodzin budzą emocje

21 czerwca 1982 roku na świecie pojawił się książę William, który urodził się jako pierwsze dziecko księcia Karola i księżnej Diany. Z tej okazji na Instagramie pojawiły się dwa zdjęcia. Na obu można zobaczyć następcę brytyjskiego tronu wraz z dziećmi - Georgem, Charlotte i Louisem. Fotografie wykonano na plaży, a cała czwórka ubrana jest nieformalnie oraz jest na boso. Na ujęciach brakuje jednak księżnej Kate, która cały czas poddaje się leczeniu. Mimo że pojawiła się na Trooping the Colour, nie powraca do pełnienia obowiązków. Na ten moment nie wiadomo, kiedy ponownie ujrzymy księżną Walii. 

 
Czy książę William będzie dobrym królem?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.