Tak mieszkają Harry i Meghan. Łazienek co niemiara. Nic dziwnego, że nie chcą wrócić do Wielkiej Brytanii

Meghan Markle i książę Harry nie narzekają na brak luksusów po wyprowadzce z Wielkiej Brytanii. Zobaczcie, jak wygląda ich posiadłość w Stanach Zjednoczonych.

W 2020 roku Książę Harry i Meghan Markle mieli dość napiętej sytuacji w rodzinie królewskiej. Postanowili wyprowadzić się do Stanów Zjednoczonych. Chociaż brat księcia Williama podobno tęskni za bliskimi i wrócił niedawno na chwilę do ojczyzny, to nie spotkał się z chorującym ojcem. "Niestety nie będzie to możliwe ze względu na pełny program Jego Królewskiej Mości. Książę oczywiście rozumie niemożność przełożenia zobowiązań ojca i ma nadzieję, że wkrótce się z nim spotka" - informował rzecznik Sussexów. Książę Harry szybko wrócił więc do Stanów Zjednoczonych, gdzie on i Meghan Markle nie narzekają na warunki mieszkaniowe. 

Zobacz wideo Co Brytyjczycy sądzą o Meghan Markle? Odpowiedzieli

Książę Harry i Meghan Markle mieszkają w ogromnej willi za kilkanaście milionów dolarów 

Książę Harry i Meghan Markle osiedlili się w prestiżowej dzielnicy Montecito w Kalifornii. W tej okolicy mieszkają także m.in. Oprah Winfrey czy Tom Cruise. Wartość całej posiadłości Sussexów wynosi ponad 14 milionów dolarów. Meghan Markle i książę Harry pławią się w luksusach. Mają do dyspozycji m.in. dziewięć sypialni, 16 łazienek, bajkowy ogród, bibliotekę, siłownię, saunę oraz wielki basen. Co ciekawe, para urządziła sobie na terenie posiadłości małe gospodarstwo i hoduje kury. Jakiś czas temu informator "The Mirror" przekazał, że brat księcia Williama i jego żona bardzo cenią sobie prywatność, dlatego sąsiedzi rzadko widują ich w okolicyChcecie zobaczyć zdjęcia z luksusowej posiadłości Meghan Markle i księcia Harry'ego? Zajrzyjcie do galerii na górze strony.

 

John Lydon to sąsiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Ma dla nich radę

Niedaleko Sussexów mieszka lider zespołu Sex Pistols, John Lydon. Jak się okazuje, muzyk nie ma zbyt dobrego zdania o księciu Harrym i Meghan Markle. Zdobył się nawet na wulgarne słowa, komentując ich działania, czyli m.in. wypuszczenie dokumentu na Netfliksie. "Jeśli chcą być normalni i żyć poza rodziną królewską, to niech się o********ą i zamkną" - zacytował Lydona "The Mirror". ZOBACZ TEŻ: Meghan Markle ma głowę do interesów. Nieźle sobie liczy za jeden produkt. Zobaczcie, ile chce dolarów

Czy książę Harry pogodzi się z rodziną?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.