Książę Harry chce wykorzystać księżną Kate? Ekspert tak ocenił jego plan

Książę Harry nie jest w najlepszych relacjach ze swoją rodziną, ale może liczyć na wsparcie księżniczki Eugenii. Jakiś czas temu brat księcia Williama miał skontaktować się z księżną Kate z nadzieją, że się za nim wstawi. Zobaczcie, jak ocenił to królewski ekspert.

Od momentu kiedy książę Harry i Meghan Markle podjęli decyzję o rezygnacji z reprezentowania rodziny królewskiej, nieustannie mówi się w mediach o konflikcie między księciem Sussex i jego bratem Williamem. Z pewnością w naprawie rodzinnych relacji nie pomogła autobiografia księcia Harry'ego "Ten drugi", gdzie młodszy syn księżnej Diany wielokrotnie wspominał o niezbyt chwalebnym zachowaniu swojego brata. Mimo rozłamu w rodzinie syn króla Karola III może liczyć na wsparcie i przyjaźń księżniczki Eugenii, która jest z nim w stałym kontakcie. Druga córka księcia Andrzeja i Sary Ferguson pojawiła się nawet w dokumencie, który Harry i Meghan zrealizowali dla Netfliksa. Jak donoszą zagraniczne media, książę Harry ma mieć kontakt także z innym członkiem rodziny królewskiej.

Zobacz wideo Brytyjska rodzina królewska na małym i dużym ekranie. Dlaczego przyciąga aż taką uwagę?

Książę Harry nawiązał kontakt z księżną Kate. Ma wiązać z tym duże nadzieje

Jak donosi "Mirror" królewski ekspert Tom Quinn twierdzi, że książę Harry od momentu przeprowadzki do USA stara się naprawić swoje relacje z księżną Kate i ma mieć z nią stały kontakt. Quinn jest jednak przekonany, że brat księcia Williama może rozminąć się ze swoimi oczekiwaniami. "Owszem, księżna Kate jest bardzo empatyczna, ale także w pełni popiera swojego męża. W momencie, kiedy sama boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi, nie będzie bawić się w pośrednika" - ostrzega ekspert. Księżna Kate jest w trakcie leczenia nowotworu, o którym poinformowała w marcu. Właśnie z tego powodu w ostatnim czasie odsunęła się w cień i zrezygnowała z pełnienia oficjalnych obowiązków i poddała się profilaktycznej chemioterapii. Quinn twierdzi, że książę Harry właśnie w osobie księżnej Kate mógł upatrywać pośrednika w temacie jego rozłamu z bratem. Zobacz najnowsze zdjęcia księcia Harry'ego w naszej galerii na górze strony.

 

Książę Harry się obraził. Jego przyjaciel faworyzuje księcia Williama?

Wygląda na to, że do rozejmu między księciem Williamem i księciem Harrym jeszcze długa droga. 7 czerwca przyjaciel braci z dzieciństwa, książę Westminsteru, stanie na ślubnym kobiercu. Jak donoszą brytyjskie tabloidy, podczas ceremonii starszy syn księżnej Diany będzie pełnił ważną funkcję. Co z jego bratem? Harry został w tej kwestii pominięty. Jak twierdzi informator "Daily Mail", miało go to na tyle rozwścieczyć, że w ogóle nie pojawi się na ceremonii. Książę Harry jest ponoć przekonany, że jego relacja z księciem Westminsteru jest bliższa niż Williama i kompletnie nie potrafił zrozumieć, dlaczego podczas ceremonii nie powierzono mu żadnej istotnej roli. Więcej przeczytasz tutaj.

Z którym z członków rodziny królewskiej chciałabyś/chciałbyś spędzić jeden dzień?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.